Kompresijas zeķes, pusgarās zeķes, zeķbikses grūtniecēm

Rādīt visas preču grupas

Grūtniecības laikā topošās māmiņas organismā notiek izmaiņas, kuras skar venozo sistēmu. Palielinās ķermeņa masa, uz tā rēķina palielinās slodze uz apakšējo ekstremitāšu vēnām. Pēc statistikas – līdz 30% sieviešu sāk slimot ar varikozi pēc pirmās grūtniecības, vairāk par 60% – pēc otrās.

Tāpēc varikozās vēnu paplašināšanas profilaksei ārsti neatlaidīgi rekomendē kopš pirmajām grūtniecības dienām valkāt kompresijas pusgarās zeķes, zeķes vai zeķbikses. 

Ja sieviete redz sevī varikozās slimības sākotnējas pazīmes – sāpes un smaguma sajūta kājās dienas beigās, kāju tūsku, asinsvadu „zvaigznīšu” rašanos – tiek rekomendēts pievērst savu uzmanību pirmās kompresijas klases izstrādājumiem. Kompresijas pirmās klases pusgarām zeķēm un zeķēm piemīt vidēja graduēta kompresija, un tās palīdzēs novērst vai samazināt tūskas, smagumu un sāpes kājās, uzlabot asinsriti.

Kompresijas otrās klases izstrādājumi tiek pielietoti topošo māmiņu varikozo vēnu paplašināšanās un tromboflebīta ārstēšanai. Ir jāatceras, ka šie izstrādājumi ir jānozīmē ārstam! Tāpēc daudz nopietnāku problēmu ar vēnām gadījumā ir nepieciešama obligāta konsultācija ar ārstu flebologu.

Sīkāka un noderīga informācija:

Kompresijas zeķes un grūtniecība

Kāpēc ir vajadzīgas kompresijas zeķes dzemdībām

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast