Piegāde/Apmaksa

Cienījamais klient!

Laipni lūdzam Jūs mūsu uzņēmuma tīmekļa vietnē.

Mūsu uzņēmums ražo un pārdod preces skaistumam un veselībai.  Mūsu uzņēmuma mājas lapā atrodas gan mūsu ražotās preces, gan mūsu partneru produkcija. Interneta veikals piedāvā iespēju sīkāk iepazīties ar visu preču, kas ievietotas katalogā aprakstu, noformēt pasūtījumu pēc Jūsu izvēlētajiem produktiem un saņemt pasūtījumu pēc iespējas īsākā laikā. Ja Jūs ieskatījāties sadaļā „Piegāde un apmaksa” tad, visdrīzāk, Jūs ieinteresēja mūsu piedāvātie produkti. Jūs varat iegādāties jebkuru preci, kas ievietota katalogā.

Preču izvietošanas princips.

Visas preces izvietotas kataloga tematiskajās grupās, tālāk grupa tiek sadalīta apakšgrupās. Mēs ļoti cienam Jūsu uzmanību un laiku, tāpēc preču katalogu centāmies izveidot ērtu, bet pasūtījuma noformēšanas procesu vienkāršu.

Kā noformēt pasūtījumu?

1. Izvēlēties Jums interesantu preci katalogā un nospiest taustiņu -pievienot grozam.  

Pievinot grozam

2. Drīkst izvēlēties un ievietot grozā jebkuru preci jebkurā daudzumā. Pēc nepieciešamo preču izvēles nospiediet taustiņu- pāriet uz grozu. Pārbaudiet savu pasūtījumu gadījumā, ja būs nepieciešams veikt izmaiņas.

Jūsu pirkumu grozs

3. Ja pirkumam esat pievienojis visas vēlamās preces tad jāspiež poga „Pāriet uz grozu”.

Pāriet uz grozu

 

4. Izvēlēties Jums ērtāko piegādes un pasūtījuma saņemšanas variantu. Pēc piegādes varianta izvēles nospiediet taustiņu  - noformēt pasūtījumu.

Noformēt pasūtījumu

5. Aizpildīt atbilstoši piegādei kontaktinformācijas formu. Visi lauki, kuri atzīmēti ar  * jāaizpilda obligāti.

6. Ja pasūtat zeķubikšu-zeķu izstrādājumus, lūdzam izvēlēties vajadzīgo izmēru un krāsu.

Izvēlieties izmēru un krāsu

7. Dezinficējošo līdzekļu pasūtīšanas gadījumā var izvēlēties vēlamo aromāta variantu. 

Aromati

 

8. Pārbaudīt savu pasūtījumu, savus datus un izvēlēto piegādes variantu, ieķeksēt par to, ka Jūs esat iepazinies ar personīgo datu izmantošanas noteikumiem un nospiediet taustiņu – Nosūtīt pasūtījumu.  

Nosūtīt pasūtījumu

9. Tālāk Jums parādīsies iespēja uzreiz mūsu mājas lapā apmaksāt pasūtījumu.

Apmaksāt

Tam nepieciešami izvēlēties Jums izdevīgāko apmaksas veidu, kuru piedāvā integrētā apmaksas sistēma SEB Banka. Var izvēlēties pasūtījuma apmaksu veikt ar internetbanka pārskaitījumu,  ar bankas kartes pārskaitījumu vai alternatīvu variantu. Apmaksa caur internetbanku notiek ātrāk.

Pēc tam, kad Jūs apmaksājāt pasūtījumu, uz Jūsu norādīto elektroniskā pasta adresi automātiski tiks nosūtīts rēķins un pasūtījuma apstiprinājums.

Pēc veiksmīgas apmaksas Jums tiks nosūtīta automātiska vēstule ar apmaksas apstiprināšanu. Ja maksājums nav noticis, sistēma Jums par to ziņos.

Pasūtījuma piegādes noteikumi.

 

Pasūtījumi par summu 49 eiro un vairāk  tiek piegādāti bezmaksas pa visu Latviju, izvēlētam Jūsu veidam no mūsu piedāvātajiem variantiem.

Ja jūsu pasūtījuma summa ir mazāka par 49 eiro, tad:

1. Bezmaksas Jūsu pasūtījumu var saņemt  mūsu veikalā-noliktavā pēc adreses: Maskavas iela  244, Rīga, t. 67112985. Darba laiks no 10.00 līdz 18.00 darbdienās (sestdiena un svētdiena - brīvs).      Pasūtījuma apmaksu var veikt uz vietas veikalā:

  • skaidrā naudā,
  • ar bankas karti
  • vai ar priekšapmaksu saņemtu uz e-pastā,

2. Piegāde ar pakomātu Omniva maksā 3 eiro.

Saņemt pasūtījumu varēsiet tajā pakomātā, adresi kurā Jūs izvēlējāties noformējot pasūtījumu. Pēc tam, kad Jūsu pasūtījums atradīsies vajadzīgā pakomātā, Jums tiks nosūtīta īsziņa ar durvju kodu. Piegāde uz pakomātiem notiek apmēram 2 -3 dienas no apmaksas saņemšanas laika.

3. Piegāde ar Latvijas pastu maksā 3 eiro.

Saņemt pasūtījumu varēsiet Jūsu pasta nodaļā. Piegādes laiks 2 – 3 dienas sākot no apmaksas veikšanas laika. Uz Jūsu mobilā telefona numuru tiks nosūtīta īsziņa ar informāciju par to, ka Jūsu pasūtījums atrodas pasta nodaļā.

4. Piegāde ar kurjera dienestu Venipak maksā 5 eiro.

Pasūtījums tiks nogādāts ar kurjeru pēc Jūsu norādītās adreses. Pirms piegādes kurjers sazināsies ar Jums pēc norādītā telefona numura. Piegādes laiks ir 2 – 3 dienas sākot no apmaksas saņemšanas laika.

Pasūtījuma apmaksas un piegādes noteikumi.

Ja Jūs noformējāt pasūtījumu un apmaksājāt to uzreiz mūsu mājas lapā, Jums tiks nosūtīta vēstule, kas apstiprinās pasūtījumu un apmaksas saņemšanu. Tuvākajā laikā Jūsu pasūtījums tiks apstrādāts un nosūtīts pēc Jūsu izvēlētā piegādes veida. Ja jūsu pasūtījums tika noformēts un apmaksāts brīvdienās vai svētku dienās, tas tiks apstrādāts un nosūtīts tuvākajā darba dienā!

Piemēram, ka apmaksa saņemta darbdienā līdz 15.00 un izvēlētais piegādes veids ir OMNIVA vai Latvijas pasta, Jūsu pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā dienā. Ja izvēlētais piegādes veids ir kurjers, tad tajā pašā dienā tiks nosūtīts pasūtījums, ja samaksa būs saņemta līdz 14.00, ja pēc šī laika, tad Jūsu pasūtījumu mēs nodosim kurjeram nākamajā dienā, savukārt kurjera dienests parasti pasūtījumus piegādā nākamajā dienā pēc to saņemšanas no mums.

Ja kaut kādu iemeslu dēļ pasūtītās preces nav pieejamas noliktavā, bet apmaksa jau ir veikta, mēs uzreiz sazināsimies ar Jums un apspriedīsim variantus: pozīciju maiņa, naudas atgriešana vai vajadzīgās preces gaidīšanas laiks dažas dienas. Visas preces, kuras ievietotas mūsu interneta veikalā ir pieejamas mūsu veikalā-noliktavā pec adreses Maskavas iela 244, Rīga. 

Mēs vienmēr ar mīlestību attiecamies pret Jūsu pasūtījumiem un ļoti cenšamies nosutīt tās maksimāli ātri un kvalitatīvi!

Ar cieņu,

SIA ITLA.LV

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast