Piegāde/Apmaksa

Cienījamais klients!

 Laipni lūgti oficiālajā SIA „ITLA.LV” mājas lapā!

Šeit Jūs atradīsiet dezinfekcijas līdzekļus, pretsēnīšu līdzekļus, medicīniskās zeķes ar pretmikrobu, pretsēnīšu efektu, kompresijas zeķes un zeķubikses, kosmētiku, mutes dobuma kopšanas līdzekļus, līdzekļus pret odiem un ērcēm.

www.itla.lv mājas lapā varat ne tikai apskatīt  mūsu sortimentu, bet arī pasūtīt preci tieši uz mājām. Jebkurš pircējs var iepazīties ar mūsu produkciju gan ar kataloga palīdzību, gan arī apmeklējot mūsu veikalu-noliktavu, Maskavas 244, Rīgā. Mēs piedāvājam mūsu preci iegādāties arī interneta veikalā un iepazīties ar tā pārdošanas noteikumiem un piedāvāto preci šajā mājas lapā. 

Pasūtījuma noformēšana.

1. Izvēlieties Jums interesējošu preci, iepazīstieties ar preces aprakstu un, ja Jūs esat apmierināts ar izvēlēto preci, nospiediet pogu “Pievinot grozam”.

Pievinot grozam

2. Jūsu izvēlētās preces būs iespējams redzēt sadaļā "Jūsu pirkumu grozs", kas parādīsies lapas labajā auksējā stūrī. Izvēloties vairākas preces, cenas summējas automātiski.  Preču daudzumu var mainīt sadaļā "Pirkumu grozs".

Jūsu pirkumu grozs

3. Ja pirkumam esat pievienojis visas vēlamās preces tad jāspiež poga „Pāriet uz grozu”.

Pāriet uz grozu

4. Izvēlieties Jums nepieciešamo piegādes veidu.

5. Pēc tam nospiediet pogu “Noformēt pasūtījumu”

Noformēt pasūtījumu

6. Lai noformētu pasūtījumu, jāaizpilda zemākesošā kontaktinfromācija. Aizpildīt visus nepieciešamos laukus pasūtījuma veikšanas formā.

7. Jā pasūtījumā ir zeķes vai zeķubikses, lūdzam norādīt nepieciešamo izmēru un krāsu.

Izvēlieties izmēru un krāsu

8. Jā pasūtījumā ir dezinfekcijas līdzekļi, lūdzam norādīt aromātu variantu.

Aromati

9. Lūdzam pārbaudīt Jūsu pasūtījumu un piegādes veidu.

10. Pēc tam nospiediet pogu “Nosūtīt pasūtījumu”.

Nosūtīt pasūtījumu

11. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas Jūs saņemsiet rēķinu uz Jūsu e-pastu, rēķinā būs norādīts konts uz kuru veikt pārskaitījumu. Pasūtījums tiks izsūtīts tajā pašā vai nākamajā darba dienā pēc apmaksas saņemšanas. Saņemot preci veikalā: apmaksa skaidrā naudā vai norēķins ar maksājuma karti.

Informācija par piegādi.

 

Bezmaksas piegāde visā Latvijā pasūtījumiem virs 49 euro. Jūs varat izvēlēties piegādes veidu.

Pasūtīto preci iespējams saņemt:

 • Bezmaksas pasūtījuma saņemšana mūsu veikalā, Maskavas 244, Rīga
 • Latvijas Pasts: pasūtījumu piegādā 2-3 dienu laikā no apmaksas saņemšanas. Pasūtījumu Jūs varēsiet saņemt Jūsu pastā nodaļā. 
  Latvijas Pasts piegādēs izmaksas: 3 EUR visā Latvijas teritorija visiem pasūtījumiem par summu mazāk nekā 49 EUR. Bezmaksas visā Latvijas teritorija visiem pasūtījumiem par summu vairāk nekā 49 EUR.
 • Kurjerpasts VENIPAK: pasūtījumu piegādā 1-3 dienu laikā no apmaksas saņemšanas. Pasūtījumus piegādā  kurjers pie Jums mājas. Kurjerpasts piegādēs izmaksas: 5 EUR visā Latvijas teritorija visiem pasūtījumiem par summu mazāk nekā 49 EUR. Bezmaksas visā Latvijas teritorija visiem pasūtījumiem par summu vairāk nekā 49 EUR.
 • Piegāde uz OMNIVA pakomātu: pasūtījumu piegādā 1-3 dienu laikā no apmaksas saņemšanasOmniva piegādēs izmaksas: 3 EUR visā Latvijas teritorija visiem pasūtījumiem par summu mazāk nekā 49 EUR. Bezmaksas visā Latvijas teritorija visiem pasūtījumiem par summu vairāk nekā 49 EUR. Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams izvēlēties OMNIVA pakomātu, kurš atrodas Jums ērtākajā vietā. Pilna informācija par Omniva piegāde www.omniva.lv

Apmaksas noteikumi.

Preču cenas ir norādītas Eiro (EUR), ieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN). Preču piegādes izmaksas nav iekļautas preces cenā.  Tās tiek noteiktas atbilstoši piegādes noteikumos minētajai kārtībai un pievienotas rēķinam.

 • Saņemot preci mūsu veikalā: apmaksa skaidrā naudā vai norēķins ar maksājuma karti.
 • Piegādājot preci Latvijā:par visiem pasūtījumiem jāveic priekšapmaksa pilnā apmērā!
 • Pēc pirkuma veikšanas uz Jūsu e-pasta adresi tiks izsūtīts rēķins, kurā ir norādīta pirkuma summa un mūsu rekvizīti, uz kuriem ir jāveic pārskaitījums.
 • Rēķina apmaksas termiņš – 3 dienas no pasūtījuma veikšanas brīža.
 • Ja rēķins netiek apmaksāts 5 dienu laikā, pasūtījums tiek anulēts.

Ar cieņu,

SIA ITLA.LV

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast