Kompresijas zeķes un zeķubikses Avicenum

Rādīt visas preču grupas

Vēnu varikozā paplašināšanās un kompresijas terapija- informācija ir pieejama šeit.

 

A kompresijas klase -kompresija sastāda 10-17 mm Hg, to gandrīz nejūt uz ādas, bet tajā pašā laikā uztur jūsu vēnas no izstiepumiem un traumām. Tas ir profilaktiskā trikotāžas kompresija izstrādāta tiem, kas neslimo ar vēnu varikozi, bet ir iedzimta varbūtība saslimt ar vēnu varikozi, nosliece uz lieko svaru, cieš no aizcietējumiem, cieš no paaugstinātas asins sarecēšanas vai nesarecēšanas, nodarbojas ar “stāvošu” darbu. Profilakstiska trikotāžas kompresija šajos gadījumos palīdzēs novērst vēnu varikozes attīstību.

I kompresijas klase  ar noteiktu 18-21 mm. dz.st spiedienu vēlams patstāvīgi nēsāt tiem cilvēkiem, kuriem ir vēnu varikozes sākuma simptomi: stipri ievērojamas vēnas zem ādas uz kājām; paplašinātas vēnas līdz 5 cm; dedzināšanas sajūta, pietūkums utt pēdās un potītē, sāpes kājās pēc statiskas slodzes(stāvus vai sēdus); pietūkums pēdas vai potītes rajonā dienas otrajā pusē.

II kompresijas klase  ar noteiktu 23 – 32 mm.dz.st spiedienu izstrādāts lai to nesātu tie kuriem: novērojamas sāpes ikros un pēdās pēc statiskas slodzes(stāvus vai sēdus pozīcijā); vēnu paplašināšanās garumā vairāk kā 5 cm; vairāka vēnu paplašināšanās; varikozie mezgli; krampju sāpes naktī kāju ikros; pietūkums pēdas vai potītes rajonā (kā HVN simptomi vai pēc traumas); bija vai būs operatīva iejaukšanās kāju vēnās (tajā skaitā skleroterapeitiskā).

Kompresijas zeķes Avicenum ANTI-TROMBO piemērotas operācijām un dzemdībām, kā arī gulošiem pacientiem ar mērķi samazināt trombozes un tromboembolija risku. 

 

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast