Atpakaļ uz produkciju «Kompresijas zeķes, pusgarās zeķes, zeķbikses grūtniecēm»

Kompresijas garās zeķes AVICENUM 140, Ccl-I

24.90 EUR26.90

Cena:

1 kompresijas klase (18 - 21 mm Hg)

Ārstnieciskās pirmās klases kompresijas zeķes Avicenum 140 ļauj novērst venozās nepietiekamības attīstību un noņem noguruma un sasprindzinājuma sajūtu kājās.  Pastiprināts papēdis un purngals. 

1 kompresijas klase ar noteiktu 18 – 21 mm. dz.st spiedienu vēlams patstāvīgi nēsāt tiem cilvēkiem, kuriem ir vēnu varikozes sākuma simptomi: 

  • stipri ievērojamas vēnas zem ādas uz kājām;
  • paplašinātas vēnas līdz 5 cm;
  • dedzināšanas sajūta, pietūkums utt pēdās un potītē, sāpes kājās pēc statiskas slodzes(stāvus vai sēdus);
  • pietūkums pēdas vai potītes rajonā dienas otrajā pusē. 

Kompresijas pusgarās zeķes Avicenum 140 

Mežģīne ar silikonu

 

Sastāvs: 69 % neilons, 31 % likra 

Sastāvs

Ļoti svarīgi ir pareizi piemeklēt kompresijas izstrādājumu izmēru.

 Kompresijas zeķes

Izmēru tabula Kompresijas zeķes Avicenum 140 
 
Krāsas: natural beige, nero
 
Natural beige  nero
 

SVARĪGI!

Vislabāk kompresijas izstrādājumus uzvilkt no rīta līdz iespējamai tūskas parādīšanās uz kājām. Jūsu kājām un plaukstām jābūt sausām.

Lūdzu, ņemiet vērā: ārstnieciskās kompresijas zeķes tiek uzliktas, nevis ātri uzvilktas!  Nestaipiet zeķes pārāk spēcīgi un nevelciet tās uz augšu aiz stiprinājuma malas.

Pārvelciet pēdas daļu pāri kāju pirkstiem, pēc tam pāri pēdas pacēlumam. Izvērsiet kāju daļu un vienlaicīgi pārvelciet to  pāri papēdim. Pārliecinieties, vai papēdis atrodas pareizajā vietā. Pakāpeniski virziet zeķi uz augšu un vienmērīgi izlīdziniet materiālu, līdz tajā nav nevienas krokas.

 Avicenum instrukcija

Gari nagi, gredzeni un aproces var sabojāt kompresijas izstrādājumus, tāpēc pirms to uzvilkšanas vai novilkšanas, nepieciešams novilkt no rokām rotaslietas. Izstrādājumi visbiežāk plīst vai dilst pēdas un pirkstgalu apvidū. To var izraisīt apavu trūkumi, uz pēdām esošas tulznas, raupja pēdu āda, gari pirkstu nagi-pievērsiet uzmanību Jūsu apavu un kāju stāvokļiem. Kompresijas izstrādājumiem nedrīkst vilkt un griezt nost jebkādus diegus, kas atrodas izstrādājuma kreisajā pusē. Silikona lenta nedrīkst saskarties ar ūdeni, ziepēm un krēmu. Lai atjaunotu silikona lipšanas īpašības, ieteicams to noslaucīt ar spirta šķīdumā (30-40%) samitrinātu tamponu. Mazgājot ar rokām, nosusiniet zeķes starp diviem sausiem dvieļiem. Neizgriezt. 

Artikuls:
AV7

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast