Atpakaļ uz produkciju «Kompresijas zeķes, pusgarās zeķes, zeķbikses grūtniecēm»

Kompresijas pusgarās zeķes AVICENUM 70 profilaktika

6.50 EUR7.90

Cena:

Kompresijas klase A (10 - 17 mm Hg)

Trikotāžas kompresijas ražotāji izlaiž profilaktisko trikotāžas kompresiju praktiski veseliem cilvēkiem, kas izjūt paaugstinātu slodzi uz kājām. Tādu izstrādājumu kompresija sastāda 10 – 17 mm Hg, to gandrīz nejūt uz ādas, bet tajā pašā laikā uztur jūsu vēnas no izstiepumiem un traumām. Tas ir profilaktiskā trikotāžas kompresija izstrādāta tiem, kas neslimo ar vēnu varikozi, bet ir iedzimta varbūtība saslimt ar vēnu varikozi, nosliece uz lieko svaru, cieš no aizcietējumiem, cieš no paaugstinātas asins sarecēšanas vai nesarecēšanas, nodarbojas ar “stāvošu” darbu. Profilakstiska trikotāžas kompresija šajos gadījumos palīdzēs novērst vēnu varikozes attīstību. 

Avicenum 70 kompresijas pusgarās zeķes uzlabo asinsriti, ir efektīvs līdzeklis varikozo vēnu profilaksei, novērš tūkumu veidošanos un pazemina sāpju un noguruma sajūtu kājās. Ikdienā nēsājot Jūs ar prieku varēsiet novērtēt izstrādājuma apstrādes priekšrocības Sanitized® Silver Šveices pretmikrobu sudrabu. Izvēloties pretvarikozos izstrādājumus svarīgi pareizi izvēlēties izmēru. 

Kompresijas pusgarās zeķes Avicenum 70 Kompresijas pusgarās zeķes Avicenum 70

 

Sastāvs: 76 % neilons, 24 % likra

Sastāvs

Ļoti svarīgi ir pareizi piemeklēt kompresijas izstrādājumu izmēru. AVISENUM 70 pusgarās zeķes ir:

Izmēru tabula

 Krāsas: bēša (natural beige), melna (nero)

natural beige  nero

SVARĪGI!

Vislabāk kompresijas izstrādājumus uzvilkt no rīta līdz iespējamai tūskas parādīšanās uz kājām. Jūsu kājām un plaukstām jābūt sausām.

Lūdzu, ņemiet vērā: ārstnieciskās kompresijas zeķes tiek uzliktas, nevis ātri uzvilktas! Nestaipiet zeķes pārāk spēcīgi un nevelciet tās uz augšu aiz stiprinājuma malas.

Pārvelciet pēdas daļu pāri kāju pirkstiem, pēc tam pāri pēdas pacēlumam. Izvērsiet kāju daļu un vienlaicīgi pārvelciet to  pāri papēdim. Pārliecinieties, vai papēdis atrodas pareizajā vietā. Pakāpeniski virziet zeķi uz augšu un vienmērīgi izlīdziniet materiālu, līdz tajā nav nevienas krokas.

Instrukcija

Gari nagi, gredzeni un aproces var sabojāt kompresijas izstrādājumus, tāpēc pirms to uzvilkšanas vai novilkšanas, nepieciešams novilkt no rokām rotaslietas. Izstrādājumi visbiežāk plīst vai dilst pēdas un pirkstgalu apvidū. To var izraisīt apavu trūkumi, uz pēdām esošas tulznas, raupja pēdu āda, gari pirkstu nagi-pievērsiet uzmanību Jūsu apavu un kāju stāvokļiem. Kompresijas izstrādājumiem nedrīkst vilkt un griezt nost jebkādus diegus, kas atrodas izstrādājuma kreisajā pusē. Silikona lenta nedrīkst saskarties ar ūdeni, ziepēm un krēmu. Lai atjaunotu silikona lipšanas īpašības, ieteicams to noslaucīt ar spirta šķīdumā (30-40%) samitrinātu tamponu. Mazgājot ar rokām, nosusiniet zeķes starp diviem sausiem dvieļiem. Neizgriezt.

Krāsa:
Natural beige, nero
Artikuls:
AV1

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast