Kam derīgs mutes dobuma līdzeklis Albadent?

Mūsu mutes dobumam nepieciešama rūpīga higiēna, vairāk nekā visam organismam, jo zobiem nav spējas reģenerēties. Bieži vien izplatītāko mutes dobuma slimību ārstēšana beidzas ar plombēšanu, kas ir papildus trauma zobiem, bet tā ir nepieciešama, lai neļautu kariesam izplatīties pa visu zobu. Plombes vajag, kaut arī reti, bet atjaunot, bet sarežģītākos gadījumos nākas pat protezēt. Lai izbēgtu dažādas mutes dobuma saslimšanas, vai novērst to parādīšanos svarīga ir profilaktika un rūpīga mutes dobuma kopšana, un šeit svarīgu lomu ieņem kvalitatīva zobu pasta, efektīvi skalošanas balzami, zobu birste, zobu diegs un vēlēšanās iegūt veselus zobus un smaganas.

Nav nemaz tik viegli atrast patiešām kvalitatīvus un efektīvus higiēnas produktus, tāpēc, netērējot laiku, pievērsiet savu uzmanību uz mutes dobuma kopšanas līdzekļi Albadent, kurā ietulpst pretiekaisuma, pretkariesa, stiprinošie un higiēniskie  līdzekļi gan pieaugušajiem, gan bērniem:

  • ārstniecīski-profilaktiskās mutes skalošanas līdzekļi
  • ārstniecīskās-profilaktiskās zobu pastas
  • mutes dobuma atsvaidzinātāji

 

Ekskluzīvi komponenti mutes dobuma līdzekļos  Albadent:

  • Bioantioksidantu kompleks Neovitīns – novērš smaganu asiņošanu un sāpju sajūtas. Ir spilgti izteikta antiradikāla, pretiekaisuma, pretmikrobu, antivīrusu un reģenerējošā darbība.
  • Altajas mūmija – šobrīd labākais asiņošanas apstādināšanas līdzeklis ar augstu reģenerēšanās spējām. Mūmija totāli likvidē patogēno mikrofloru, kas provocē iekaisuma procesu un pāatrina paradonta šūnu reģenerāciju, nostiprina zobu emalju.
  • Bioflavolipīdais kompleks Aktivīns no salvijas, kumelītes, kliņģerītes, asinszāles un salvijas ēteriskās eļļas. Albadent līdzekļa komplekss sniedz pretiekaisuma, reģenerējošās darbības, nostiprina smaganas un paradonta šūnas, paātrina gļotādas sadzīšanu.
  • Laminārijas minerālais komplekss – makro un mikroelementu, vitamīnu  avots,  dabīgs antiseptiķis un antioksidants. Mazina iekaisumu procesus, ievērojami samazina smaganu asiņošanu, palīdz atjaunot zobu emalju un brīdina par kariesa parādīšanos.
  • Betulavita bioantioksidanta komplekss – bērza mizas ekstrakts, kam piemīt vērtīgas farmakoloģiskas īpašības: antioksidants, aizkavē novecošanas procesus, pretiekaisuma, antibakteriāls, pretsēnīšu, reģenerējoša iedarbība uz ādas receptoriem, kas atbild par epidermas atjaunošanos, mitrinošs un antialerģisks.
  • Propoliss – dabīgs antiseptiķis ar pretiekaisuma un sāpju novēršanas īpašībām. Aizkavē iekaisuma procesa attīstīšanos, nobloķē mikroorganismu aktivitāti, konkrēti baktērijas, kas izraisa kariesu.

Vērtīgas farmakoloģiskas īpašības: antioksidantas, pretiekaisuma, antibakteriālas, reģenerējošas, mitrinošas un antialerģiskas – tās ir īpašības, kas apvieno šos ekskluzīvos komponentus, kas iekļauti mutes dobuma kopšanas produkta Albadent sastāvā un kurus Jūs neatradīsiet citās produktu sērijās.

Albadent – tā ir augstākā kvalitāte un efektivitāte!  

Labākā cena pie mums, Maskavas 244, Rīga

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast