Atpakaļ uz produkciju «Organiskas serumi, krēmi, gēli, vitamīni sejai»

Nostiprinošs un tonizējošs serums sejai Augu kolagēns

11.50 EUR14.00

Cena:

Made Italy

Kas ir augu kolagēns un kādas tam priekšrocības?

Mūsdienās kosmētika ar kolagēnu ir ļoti izplatīta, pie tam kosmētikas efekts ļoti stipri ir atkarīgs no dabas un kolagēna kvalitātes.

Mūsdienās kosmētikā izmanto trīs veidu kolagēnu: dzīvnieku (pagatavots no liellopu ādas vai aitas placentas), jūras(tiek iegūts no zivju ādas) un augu(ekstrakti no augiem).

Saskaņā ar jaunākajiem pētījumiem kosmētikā izmantotais dzīvnieku kolagēns ir vismazāk efektīvs. Turklāt, dažos gadījumos tas var pat pasliktināt ādas stāvokli: tā molekulas ir pārāk lielas un nespēj iekļūt ādas šūnās. Parasti šis kolagēns nav saderīgs ar cilvēka ādu. Ādas šūnas nevar “iebūvēt” sevī gatavu kolagēnu.

Jūras kolagēna molekulas ir daudz tuvākas cilvēka kolagēnam, tām piemīt augsta caurlaidības spēja,taču tās var izraisīt alerģiskas reakcijas. Augu kolagēns (fitokolagēns) - hidrolizēts proteīns, ko iegūst no augu ekstraktiem. Tā efektivitāte kosmētikā ir saistīta ar to, ka hidrolizētajiem proteīniem ir ievērojami zemāka molekulmasa un tie labi iekļūst ādā, kas izraisa aktīvu sava kolagēna ražošanu!
Augu kolagēns nodrošina ādu ar proteīniem un stimulē sava kolagēna veidošanos. Tas ļauj efektīvi cīnīties ar ādas novecošanas pazīmēm, mitrināt, barot un uzlabot tās stāvokli, aizsargāt no kaitīgu ārējo faktoru iedarbības.

Šī tīrā dabīgā augu sastāvdaļa izveidota no divu ekstraktu kombinācijas, kas iegūti no Kigelia africanus augļiem un Quillaia saponaria mizas, kas ir bagāti ar peptīdiem un flavonoīdiem. To kombinācijai ir spēcīgs tonizējošs un liftinga efekts, padarot ādu manāmi gludāku un elastīgāku. Patiesībā šīs vērtīgās aktīvās sastāvdaļas ne tikai baro un atjauno ādu, bet arī nodrošina tūlītēju dabisku savilkšanas efektu.

Patiesībā šīs vērtīgās aktīvās sastāvdaļas ne tikai baro un atjauno ādu, bet arī nodrošina tūlītēju dabisku savilkšanas, liftinga efektu.

Lūk, kāpēc augu kolagēns ir ideāls produkts īpašam gadījumam:

Pateicoties savam Wow – efektam to var izmantot kā pamatu zem kosmētikas un jebkurā laikā, kad vien jūs vēlaties justies pašos augstumos!

Augu kolagēns La Saponiria ir tīrs un nav fotosensibilizējošs! Jūs varat izmantot to no rīta un vakarā, arī vasarā!

Растительный коллаген для лица

Lietošanas pamācība:

Tīrā veidā kā serumu sejai. Vieglām masējošām kustībām uzklāt 2 pilienus uz attīrītas sejas ādas. 

1-2 pilienus pievienot Jūsu krēmam, lai pastiprinātu tā īpašības.

Kā aktīva sastāvdaļa savas kosmētikas ražošanā.

Sastāvs:

Aqua, Propanediol, Quillaja Saponaria Bark Extract, Kigelia Africana Fruit Extract, Cyamopsis Tetragonoloba Gum, Benzyl Alcohol, Sodium Dehydroacetate

Tilpums (ml):
30 ml
Artikuls:
L2723

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast