Atpakaļ uz produkciju «Medicīniskās kompresijas jostas, ortozes un bandāžas»

Pēdas locītavas kompresijas bandāža Avicenum ORTHO 360

13.00 EUR15.00

Cena:

Pēdas locītavas bandāža ORTHO 360

Pielietošana: Kompresijas pēdas locītavas bandāža, II klases kompresija, pēdas locītavas nostiprināšanai ārstēšanās laikā pēc traumām un operācijām.

Apraksts: Gaisu caurlaidīga pēdas locītavas bandāža ar iezīmētu pēdu. II klases kompresija.

Izmantošana: Pakāpeniski uzvelciet bandāžu uz potīti un pārliecinieties, ka tā  ir pareizi uzvilkta, īpaši uz pēdas. Bandāžu nepieciešams vienmērīgi sakārtot tā, lai nebūtu ieloces. Nestiepiet bandāžu aiz izstrādājuma augšējās malas. Pārliecinieties lai bandāža nebūtu saskarē ar asiem priekšmetiem, piemēram rotaslietām.  Pievērsiet paaugstinātu uzmanību pēdas kopšanai (sasprēgājušiem papēžiem), lai samazinātu izstrādājuma bojājumu risku un pagarinātu tā kalpošanu. Pēc kosmētisko līdzekļu izmantošanas sagaidiet to pilnīgu iesūkšanos, tikai pēc tam uzvelciet bandāžu.  

Rādījumi:

Bandāža sniedz kompresijas efektu potītei. Pateicoties kompresijas izvietošanai bandāža samazina sāpes, uzlabo asinsriti mīkstajos audos, samazina tūskas veidošanos. Bandāžas izmantošanas piemēri:

  • Terapija pēc operācijas un traumām
  • Nepietiekama potītes stabilitāte,  saišu novājināšanās
  • Potītes izmežģījums, potītes tūska
  • Potītes saišu un muskuļu iekaisums vai traumas
  • Potītes profilakse un traumu ārstēšana
  • Potītes stiprināšana sporta nodarbību laikā
  • Palīdz uzturēt locītavu pastāvīgo temperatūru

 Pēdas locītavas kompresijas bandāža Avicenum ORTHO 360

 

Izmēru tabula:

Bandāžu var izmantot gan uz kreisās, gan uz labās kājas. Lai pareizi izvēlētos izmēru nepieciešams izmērīt apkārtmēru zem ceļgala skat. (punkts d). Skatieties tabulu.

Izmēru tabula Pēdas locītavas bandāža Avicenum Ortho 360

Izmēru informācija Pēdas locītavas bandāža Avicenum Ortho 360

 

Blakus efekti: Nepietiekama apakšējo ekstremitāšu asinsapgāde, tromboflebīts, čūlas uz ādas vai citi nobrāzumi un ādas traumas, tromboze, limfātiskā tūska, paaugstināts jūtīgums uz izmantoto materiālu. Šādos gadījumos, pirms bandāžas izmantošanas nepieciešams pakonsultēties ar ārstējošo ārstu.

Citi brīdinājumi:

Pie varikozas saslimšanas un kāju ikru tūskas rekomendē izmantot bandāžu kopā ar kompresijas zeķēm, iepriekš pakonsultējoties ar ārstu.

Izstrādājuma kopšana:

Izstrādājumu mazgāt ar rokām ziepju ūdenī pie temperatūras ne vairāk kā  30 °С. Pēc izstrādājuma mazgāšanas rūpīgi izskalot tīrā ūdenī. Neizmantojiet kondicionieri. Pēc mazgāšanas izstrādājumu iesaka ietīt dvielī un viegli izsusināt, bet ne izspiest. Izstrādājumu žāvēt horizontālā stāvoklī, labi vēdināmā vietā, tālāk no siltuma ierīcēm. Izstrādājumu nedrīkst gludināt. Sekot lai uz izstrādājuma nenokļūst organiskie šķīdinātāji, balinātāji, smēres. 

Glabāšanas noteikumi:

Pārlieku liels mitrums, augsta temperatūra, putekļi, tiešie saules stari var sabojāt izstrādājumu. Glabājiet izstrādājumu oriģinālā iepakojumā, istabas temperatūrā, sausā un tumšā vietā.

Drošība:

Bandāža ir drošs un efektīvs izstrādājums augstākminēto rādītāju izstrādājums, ievērojot  pareizu lietošanas veidu, ievērojot rekomendēto uzglabāšanas un kopšanas režīmu.

Garantijas laiks:

Ražotājs garantē glabāšanas laiku 36 mēnešus kopš izgatavošanas datuma (datums norādīts uz iepakojuma) ievērojot rekomendēto glabāšanas režīmu. Neprofesionāla un  nepareiza lietošana var novest pie garantijas zaudēšanas.

Utilizācija:

Bandāžu utilizē tāpat kā apģērbu, nav vajadzīgs ievērot kaut kādus īpašus apstākļus. Materiāls, no kā izgatavots izstrādājums nav toksisks, izņemot degšanas brīdī. Nekad neutilizējiet izstrādājumu sadedzinot to.

Sertifikāts:

Izstrādājums ir sertificēts un atbilst visām prasībām pret medicīnisko izstrādājumu. Izstrādājums ir apzīmēts ar atbilstības zīmi.

Sastāvs:
Neilons -60%, Likra-40%
Izmēri:
S, M, L, XL
Krāsa:
bēša krāsa
Artikuls:
AV29

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast