Atpakaļ uz produkciju «Medicīniskās kompresijas jostas, ortozes un bandāžas»

Josta mugurkaula jostasvietas fiksācijai, 0012-01

22.50 EUR

Cena:

Josta paredzēta stingrai muguras fiksācijai mugurkaula disku nobīdes un mugurkaula jostas daļas nestabilitātes gadījumos. To lieto rehabilitācijas periodā pēc dažāda veida traumām mugurkaula jostas daļā un operācijām šajā apvidū. Jostā iestrādātie cietie ielaidumi stingri un droši fiksē mugurkaulu.

Izejvielu sastāvs: poliesteris – 66%, latekss – 34%

Jostu var lietot sporta, ārstnieciskajās un atveseļošanās iestādēs, kā arī mājās. Tās izmērs jāizvēlas pēc vidukļa apkārtmēra, atbilstoši tabulai uz iepakojuma. Jostu valkā, to uzliekot uz kailas miesas vai arī virs kokvilnas apakšveļas. Izstrādājumu ieteicams uzvilkt guļot uz muguras, uz līdzenas, stingras virsmas. Modelis TONUS 0012-01 ir papildināts ar elastīgām lentām-pastiprinātājiem, kas ļauj izlīdzināt nepieciešamo savilkuma pakāpi. Valkāšanas laikā josta rada savelkošu viegla spiediena sajūtu vēdera apvidū un arī atbalstu un aizsardzību jostas vietā. Jāseko, lai būtu nodrošināta laba asinsrite mīkstajos audos. Ja jostu lieto profilakses nolūkos, to ieteicams valkāt divas līdz 12 stundas diennaktī un gulēt ejot novilkt. Lietojot to ārstnieciskos nolūkos – jārīkojas saskaņā ar ārstējošā ārsta ieteikumiem: parasti no 12 līdz 24 stundām diennaktī, ārstniecības kursos no 7 līdz 24-30 dienām. Pēc ārsta norādījumiem – ar 3-7 dienu pārtraukumiem. Ja izstrādājuma lietošana rada diskomfortu, vēl papildus jākonsultējas ar ārstējošo ārstu.

Kontrindikācijas: individuāla nesaderība ar kādu no izstrādājuma izejvielu komponentiem, izteiktas vietējas ādas slimības.

  Izmēru tabula

 

 

 

Artikuls:
0012-01

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast