Atpakaļ uz produkciju «Medicīniskās kompresijas jostas, ortozes un bandāžas»

Elkoņa locītavu kompresijas bandāža Avicenum ORTHO 360

14.00 EUR16.00

Cena:

Elkoņa locītavu bandāža ORTHO 360

Pielietošanas mērķis: Kompresijas bandāža, II klases kompresija, elkoņa locītavas nostiprināšana ārstēšanās laikā pēc traumām un operācijām.

Apraksts: Gaisu caurlaidīga elkoņu bandāža ar iezīmētu vietu locītavai, II klases kompresija.

Rādījumi:

Bandāža sniedz kompresijas efektu elkonim. Pateicoties kompresijai, bandāža mazina sāpes, uzlabo asinsriti mīkstajos audos, mazina tūsku, veicina trombu sasūkšanos. Bandāžas lietošanas piemēri:

  • terapija pēc operācijas un traumas
  • tenisa elkoņa sindroms, golfista elkoņa sindroms
  • nepietiekama elkoņa stabilitāte, saišu atslābums
  • elkoņa sasitumi un tūska
  • elkoņa saišu un cīpslu iekaisums vai traumas
  • elkoņa traumu profilakse un ārstēšana
  • elkoņa stiprināšana sporta nodarbību laikā
  • palīdz uzturēt patstāvīgu temperatūru locītavās

Blakus parādības:

Nepietiekama augšējo ekstremitāšu asinsrite, ādas sasitumi un traumas, tromboze, limfātiskā tūska, paaugstināts jūtīgums uz izmantojamo materiālu. Šādos gadījumos, pirms bandāžas lietošanas iesaka konsultēties ar ārstējošo ārstu.

Citi brīdinājumi:

Pie augšējo ekstremitāšu tūskas iesaka izmantot bandāžu kopā ar kompresijas piedurkni, iepriekš konsultējoties ar ārstu.

 Elkoņa locītavu bandaža Avicenum Ortho 360

 

 

Izstrādājuma kopšana:

Izstrādājumu mazgāt ar rokām ziepju ūdenī pie temperatūras ne vairāk kā 30 °С. Pēc mazgāšanas izstrādājumu rūpīgi izskalot tīrā ūdenī. Neizmantojiet kondicionieri. Pēc izstrādājuma mazgāšanas rekomendē ietīt dvielī un viegli izsusināt, bet ne izgriezt. Izstrādājumu žāvēt horizontālā stāvoklī, labi vēdināmā telpā, tālāk no siltuma avotiem. Negludināt ar gludekli. Izvairīties no organisku šķīdinātāju, balinātāju, smērvielu nokļūšanu uz izstrādājuma.

Izmēru tabula:

Bandāžu var izmantot gan uz kreisās, gan uz labās rokas. Lai pareizi izvēlētos izmēru nepieciešams izmērīt elkoņa apkārtmēru skat.tab (punkts b). Skataties tabulu.

Izmēru tabula

Elkoņa locitāvu izmēru informācija

 

Lietošanas veids: Bandāžu pakāpeniski uzvelkat uz elkoņa tā, lai tas pareizi būtu izvietots elkoņa locītavas rajonā. Bandāžu nepieciešams vienmērīgi sakārtot tā, lai nebūtu ieloces. Nestiepiet bandāžu aiz izstrādājuma augšējās malas. Pārliecinieties ka bandāža nesaskarsies ar asiem priekšmetiem, piemēram ar rotaslietām. Pēc kosmētisku līdzekļu lietošanas pagaidiet līdz pilnīgi iesūcas, tikai pēc tam velkat bandāžu.

Sertifikāts:

Izstrādājums ir sertificēts un atbilst visām medicīniskā izstrādājuma prasībām. Izstrādājumu apzīmē ar atbilstības zīmi.

Sastāvs:
Neilons - 60%, Likra - 40%
Izmēri:
S, M, L, XL
Krāsa:
bēša krāsa
Artikuls:
AV32

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast