Atpakaļ uz produkciju «Medicīniskās kompresijas jostas, ortozes un bandāžas»

Kompresijas bandāža ceļgala locītavām Avicenum ORTHO 360

15.00 EUR17.00

Cena:

Bandāža ceļgala locītavām ORTHO 360

Pielietošanas mērķis: Kompresijas bandāža ceļgaliem,II klases kompresija, ceļgalu locītavu stiprināšanai ārstēšanās laikā pēc traumām un operācijām.

Apraksts: Gaisu caurlaidīga ceļgalu bandāža ar iezīmētu ceļgala bļodiņu un neslīdošu vīli, II kompresijas klase.

Pielietošanas veids: Pakāpeniski uzvelkat bandāžu uz ceļgala un pārliecinieties, ka tā ir pareizi uzvilkta, īpaši uz ceļgala bļodiņas. Bandāžu nepieciešams  vienmērīgi iztaisnot tā, lai neveidojas ieloces. Nestiepiet bandāžu aiz izstrādājuma augšējās malas. Pārliecinieties lai bandāža nesaskara ar asiem priekšmetiem, piemēram ar rotaslietām. Pēc kosmētisko līdzekļu izmantošanas pagaidiet to pilnīgu iesūkšanos, tikai pēc tam velkat bandāžu. Bandāžu iesaka vilkt no rīta, sēdus, pirms kaut kādas slodzes.

Rādītāji:

Bandāža sniedz kompresijas efektu ceļgalam. Pateicoties izvietotai kompresijai bandāža mazina sāpes, uzlabo asinsriti mīkstos audos, mazina tūskas veidošanos. Bandāžas izmantošanas piemēri:

  • terapija pēc operācijas un traumām
  • nepietiekama ceļgala stabilitāte, saišu atslābums
  • ceļgala izmežģījums, ceļgala tūska
  • ceļgala saišu un muskuļu iekaisums vai traumas
  • ceļgala profilakse un traumu ārstēšana
  • ceļgala stiprināšana sporta nodarbību laikā
  • palīdz uzturēt patstāvīgu locītavu temperatūru

 Ceļgala locītavām kompresijas bandaža Avicenum Ortho 360

Izmēru tabula:

Bandāžu var izmantot gan uz kreisās, gan uz labās kājas. Pareizi izvēloties izmēru nepieciešams izmērīt apkārtmēru zem ceļgala (punkts d). Skatieties tabulu.

Izmēru tabula Bandaža ceļgala locītavām Avicenum Ortho 360

Izmēru informācija Bandaža ceļgala locītavām Avicenum Ortho 360

 

Izstrādājuma kopšana:

Izstrādājumu mazgāt ar rokām ziepju ūdenī pie temperatūras ne vairāk par 30 °С. Pēc mazgāšanas izstrādājumu rūpīgi izskalot tīrā ūdenī. Neizmantojiet kondicionieri. Pēc mazgāšanas izstrādājumu rekomendē ietīt dvielī un viegli izsusināt, bet neizgriezt to. Izstrādājumu žāvēt horizontālā stāvoklī, labi vēdināmā telpā, tālāk no siltuma avotiem. Izstrādājumu negludināt ar gludekli. Izvairīties no organisku šķīdinātāju, balinātāju, smērvielu nokļūšanu uz izstrādājumu.

Uzglabāšanas noteikumi:

Pārlieku liels mitrums, augsta temperatūra, putekļi, tiešie saules stari var sabojāt izstrādājumu. Izstrādājumu uzglabājiet oriģinālā iepakojumā, istabas temperatūrā, sausā un tumšā vietā.

Drošība:

Lietošanā bandāža ir drošs un efektīvs izstrādājums pie augstākminētiem rādītājiem, ievērojot pareizu pielietošanas veidu uzglabājot un kopjot.

Garantijas laiks:

Ražotājs garantē uzglabāšanas laiku 36 mēnešus no izgatavošanas laika  (datums norādīts uz iepakojuma) ievērojot rekomendēto uzglabāšanas režīmu. Neprofesionāla un nepareiza lietošana izstrādājumu noved pie ganatijas zaudēšanas.

Utilizācija:

Bandāžu utilizē tāpat kā apģērbu, nav nepieciešams ievērot kaut kādus īpašus apstākļus. Materiāls, no kā izgatavots izstrādājums nav toksisks, izņemot pie aizdegšanās. Nekad neutilizējiet izstrādājumu sadedzinot to.

Sertifikāts:

Izstrādājums ir sertificēts un atbilst visām medicīnas izstrādājuma prasībām. Izstrādājums apzīmēts ar atbilstības zīmi.

Sastāvs:
Neilons -60%, Likra-40%
Izmēri:
S, M, L, XL
Krāsa:
bēša krāsa
Artikuls:
AV30

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast