Atpakaļ uz produkciju «Avicenum 70 -profilaktiskās kompresijas zeķes, zeķubikses (10-17 mm Hg)»

Profilaktiskās kompresijas zeķubikses grūtniecēm AVICENUM 70

17.90 EUR21.00

Cena:

Kompresijas klase A (10 - 17 мм рт. ст.)

Avicenum 70 kompresijas zeķubikses grūtniecēm uzlabo asinsriti, ir efektīvs līdzeklis varikozo vēnu profilaksei, novērš pietūkumu veidošanos un pazemina sāpju un noguruma sajūtu kājās. Īpaši izstrādātu balstošu vēdera daļu, pastiprinātu purngalu, iestrādātu ķīļveida iešuvi, plakanām vīlēm. Ikdienā nēsājot Jūs ar prieku varēsiet novērtēt izstrādājuma apstrādes priekšrocības Sanitized® Silver Šveices pretmikrobu sudrabu. 

Kompresijas zeķbikses grūtniecēm

Sastāvs: 76 % neilons, 24 % likra 

Sastāvs

 Ļoti svarīgi ir pareizi piemeklēt kompresijas izstrādājumu izmēru

Izmēri
 
колготки для беременных  
Krāsas: bēša (natural beige), melna (nero)
 
natural beige  nero

SVARĪGI!

Vislabāk kompresijas izstrādājumus uzvilkt no rīta līdz iespējamai tūskas parādīšanās uz kājām. Jūsu kājām un plaukstām jābūt sausām.

Lūdzu, ņemiet vērā: ārstnieciskās kompresijas zeķes tiek uzliktas, nevis ātri uzvilktas!  Nestaipiet zeķes pārāk spēcīgi un nevelciet tās uz augšu aiz stiprinājuma malas.

Pārvelciet pēdas daļu pāri kāju pirkstiem, pēc tam pāri pēdas pacēlumam. Izvērsiet kāju daļu un vienlaicīgi pārvelciet to  pāri papēdim. Pārliecinieties, vai papēdis atrodas pareizajā vietā. Pakāpeniski virziet zeķi uz augšu un vienmērīgi izlīdziniet materiālu, līdz tajā nav nevienas krokas.

Avicenum instrukcija

Gari nagi, gredzeni un aproces var sabojāt kompresijas izstrādājumus, tāpēc pirms to uzvilkšanas vai novilkšanas, nepieciešams novilkt no rokām rotaslietas. Izstrādājumi visbiežāk plīst vai dilst pēdas un pirkstgalu apvidū. To var izraisīt apavu trūkumi, uz pēdām esošas tulznas, raupja pēdu āda, gari pirkstu nagi-pievērsiet uzmanību Jūsu apavu un kāju stāvokļiem. Kompresijas izstrādājumiem nedrīkst vilkt un griezt nost jebkādus diegus, kas atrodas izstrādājuma kreisajā pusē. Silikona lenta nedrīkst saskarties ar ūdeni, ziepēm un krēmu. Lai atjaunotu silikona lipšanas īpašības, ieteicams to noslaucīt ar spirta šķīdumā (30-40%) samitrinātu tamponu. Mazgājot ar rokām, nosusiniet zeķes starp diviem sausiem dvieļiem. Neizgriezt. 

Artikuls:
AV4

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast