Atpakaļ uz produkciju «Avicenum ANTI-TROMBO-kompresijas zeķes operācijām un dzemdībām (13-18 mm Hg)»

Kompresijas pret embolijas garās zeķes AVICENUM ANTI-TROMBO, Ccl-1

35.00 EUR39.00

Cena:

 Kompresijas  zeķes  Avicenum  ANTI-TROMBO piemērotas operācijām un dzemdībām, kā arī gulošiem pacientiem ar mērķi samazināt trombozes un tromboembolija risku.  Dzemdību un operāciju laikā organism notiek izmaiņas, kas paaugstina kāju vēnu trombozes un tromboembolijas artēriju  attīstības risku. Agrāk daži ķirurgi saviem pacientiem pirms operācijas rekomendēja veikt stingru kāju apsaitēšanu. Tagad ārsti pirms dzemdībām vai operācijas rekomendē vilkt kompresijas zeķes. Kāju vēnu trombozes un tromboembolijas attīstības riska grupā attiecas arī gulošie pacienti, īpaši sākot ar 4 atrašanos dienu slimnicā.

ANTI TROMBO

Kompresijas zeķes ANTI-TROMBO apstrādātas ar šveices pretmikrobu sudrabu Sanitized Silver, kas aizkavē mikroorganismu attīstībai un darbojas kā dezodorants, kas aizkavē nepatīkamu smaku veidošanos(kas nav mazsvarīgi gulošiem pacientiem), paaugstina komfortu ikdienas valkāšanā un aizsargā lšķiedru no bojāšanās, kas paaugstina tās izturību. Pirkstu vietā ir neliels izgriezums, kas paredzēts, lai novērotu kāju asinscirkulāciju dzemdību vai operācijas laikā.

Sastāvs: neilons 70%, lycra-30%

Sastāvs

Izmēru tabula ANTI TROMBO Zeķes izmēri

 

Krāsa: baltā

Baltā krāsa

 

SVARĪGI!

Vislabāk kompresijas izstrādājumus uzvilkt no rīta līdz iespējamai tūskas parādīšanās uz kājām. Jūsu kājām un plaukstām jābūt sausām.

Lūdzu, ņemiet vērā: ārstnieciskās kompresijas zeķes tiek uzliktas, nevis ātri uzvilktas!  Nestaipiet zeķes pārāk spēcīgi un nevelciet tās uz augšu aiz stiprinājuma malas.

Pārvelciet pēdas daļu pāri kāju pirkstiem, pēc tam pāri pēdas pacēlumam. Izvērsiet kāju daļu un vienlaicīgi pārvelciet to  pāri papēdim. Pārliecinieties, vai papēdis atrodas pareizajā vietā. Pakāpeniski virziet zeķi uz augšu un vienmērīgi izlīdziniet materiālu, līdz tajā nav nevienas krokas.

Avicenum instrukcija
Gari nagi, gredzeni un aproces var sabojāt kompresijas izstrādājumus, tāpēc pirms to uzvilkšanas vai novilkšanas, nepieciešams novilkt no rokām rotaslietas. Izstrādājumi visbiežāk plīst vai dilst pēdas un pirkstgalu apvidū. To var izraisīt apavu trūkumi, uz pēdām esošas tulznas, raupja pēdu āda, gari pirkstu nagi-pievērsiet uzmanību Jūsu apavu un kāju stāvokļiem. Kompresijas izstrādājumiem nedrīkst vilkt un griezt nost jebkādus diegus, kas atrodas izstrādājuma kreisajā pusē. Silikona lenta nedrīkst saskarties ar ūdeni, ziepēm un krēmu. Lai atjaunotu silikona lipšanas īpašības, ieteicams to noslaucīt ar spirta šķīdumā (30-40%) samitrinātu tamponu. Mazgājot ar rokām, nosusiniet zeķes starp diviem sausiem dvieļiem. Neizgriezt. 

Artikuls:
AV13

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast