Atpakaļ uz produkciju «Avicenum 140- zeķes un zeķubikses I kompresijas klase (18-21 mm Hg)»

Kompresijas zeķubikses AVICENUM 140, Ccl-1

24.90 EUR

Cena:

I kompresijas klase (18 – 21 mm rt. st.)

Pirmās klases kompresijas zeķubikses Avicenum 140 ļauj novērst venozās nepietiekamības attīstību un noņem noguruma un sasprindzinājuma sajūtu kājās.

1 kompresijas klase ar noteiktu 18 – 21 mm. dz.st spiedienu vēlams patstāvīgi nēsāt tiem cilvēkiem, kuriem ir vēnu varikozes sākuma simptomi: 

  • stipri ievērojamas vēnas zem ādas uz kājām;
  • paplašinātas vēnas līdz 5 cm;
  • dedzināšanas sajūta, pietūkums utt pēdās un potītē, sāpes kājās pēc statiskas slodzes(stāvus vai sēdus);
  • pietūkums pēdas vai potītes rajonā dienas otrajā pusē. 

Kompresijas zeķbikses Avicenum 140

Ļoti svarīgi ir pareizi piemeklēt kompresijas izstrādājumu izmēru. 

Izmēru tabula Kompresijas zeķbikses Avicenum 140

Kā pareizi noteikt savu izmēru

 

Sastāvs: 69 % neilons, 31 % likra 

Sastāvs

Avicenum 140 kompresijas zeķubikses ražo ar mazu ķīli vai ar lielu ķīli. Pastiprināts papēdis un purngals. 

маленький клин  большой клин  мысок

Krāsas: bēša (natural beige), melna (nero)

 Natural beige  nero
 
SVARĪGI!

Vislabāk kompresijas izstrādājumus uzvilkt no rīta līdz iespējamai tūskas parādīšanās uz kājām. Jūsu kājām un plaukstām jābūt sausām.

Lūdzu, ņemiet vērā: ārstnieciskās kompresijas zeķes tiek uzliktas, nevis ātri uzvilktas!  Nestaipiet zeķes pārāk spēcīgi un nevelciet tās uz augšu aiz stiprinājuma malas.

Pārvelciet pēdas daļu pāri kāju pirkstiem, pēc tam pāri pēdas pacēlumam. Izvērsiet kāju daļu un vienlaicīgi pārvelciet to  pāri papēdim. Pārliecinieties, vai papēdis atrodas pareizajā vietā. Pakāpeniski virziet zeķi uz augšu un vienmērīgi izlīdziniet materiālu, līdz tajā nav nevienas krokas.

Avicenum instrukcija

Gari nagi, gredzeni un aproces var sabojāt kompresijas izstrādājumus, tāpēc pirms to uzvilkšanas vai novilkšanas, nepieciešams novilkt no rokām rotaslietas. Izstrādājumi visbiežāk plīst vai dilst pēdas un pirkstgalu apvidū. To var izraisīt apavu trūkumi, uz pēdām esošas tulznas, raupja pēdu āda, gari pirkstu nagi-pievērsiet uzmanību Jūsu apavu un kāju stāvokļiem. Kompresijas izstrādājumiem nedrīkst vilkt un griezt nost jebkādus diegus, kas atrodas izstrādājuma kreisajā pusē. Silikona lenta nedrīkst saskarties ar ūdeni, ziepēm un krēmu. Lai atjaunotu silikona lipšanas īpašības, ieteicams to noslaucīt ar spirta šķīdumā (30-40%) samitrinātu tamponu. Mazgājot ar rokām, nosusiniet zeķes starp diviem sausiem dvieļiem. Neizgriezt. 

Artikuls:
AV5

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast