Atpakaļ uz produkciju «Dezinfekcijas līdzekļi virsmu un priekšmetu dezinfekcijai»

Dezinfekcijas līdzeklis virsmu un priekšmetu ātrai dezinfekcijai "forAsept Strong" 1 L

12.00 EUR17.00

Cena:

Dezinfekcijas līdzeklis virsmu un priekšmetu ātrai dezinfekcijai

Dezinfekcijas līdzekļi visrmām  Dezinfekcijas līdzekļi instrumentiem

Caurspīdīgs, bezkrāsains līdzeklis šķidruma veidā ar raksturīgu spirta vai smaržvielu smaržu, kurš ir gatavs lietošanai un paredzēts: darba virsmu, iekārtu, ierīču, instrumentu, ofisa tehnikas, slimnieku kopšanas līdzekļu, priekšmetu no neporainiem un gludiem materiāliem ātrai dezinfekcijai.

Galvenās priekšrocības:

  • Ekspress- ekspozīcija no 30 sek. līdz 3 min.;
  • Virsmas pēc apstrādes nav janoskalo;
  • Ātri žūst un neatstāj pēdu apstrādātās virsmās;
  • Taupīgs pielietošanā.
  • Satur 63% spirta.

Pielietošanas apvidi: Līdzeklis tiek pielietots ātrai tekošai dezinfekcijai ārstnieciskās, profilaktiskās iestādēs, frizētavās, salonos, viesnīcas, tirdzniecības un sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumos, izglītības iestādēs, sporta iestādēs. 

Ēteriskās eļļas

 

Darbība:

Līdzeklim piemīt baktericīda, fungicīda  un virulicīda  iedarbība. Apveltīts  ar pretmikrobu aktivitāti  pret gramnegatīviem un grampozitīviem mikroorganismiem,  ieskaitot tuberkulozes  mikobaktērijas, t. sk. enterālo un parenterālo hepatīta vīrusiem ( t.sk. hepatīta A,B,C), HIV, poliomielīta, adenovīrusiem, entoravīrusiem,  rotavīrusiem, SARS vīrusiem, „putnu” gripa H5N1 vīrusiem, „cūku” gripa A/H1N1vīrusiem, cilvēka gripa, herpesa  vīrusiem un citiem vīrusiem, Candida un Trihofitona veida sēnēm.

Ekspozīcijas laiks

Lietošanas pamācība:

Līdzekli smidzina uz virsmu koncentrēti. Virsmām jābūt pilnīgi saslapinātam. Līdzeklis saglabā savu iedarbību uz slapjām virsmām. Līdzeklis ir salizturīgs. Dezinficējot virsmas, līdzekļa pielietojamais daudzums nedrīkst pārsniegt 50 ml/m².

Dezinficējošām virsmām jābūt izturīgam pret spirta šķīdumu. Līdzeklis nav derīgs organiskā stikla dezinficēšanai! Līdzekli nedrīkst sajaukt ar citiem produktiem! Lietojiet dezinfektantu piesardzīgi! Pirms lietošanas vienmēr izlasiet etiķeti un produkta aprakstu.

 

Sastāvs:

Etilspirts 38%, Propanol-2 25% (kopā spirta 63%), Aqua, Alkylbenzyl Dimethylammonium Chlorides 0.5%, Essential Oils

Tilpums (ml):
1 L
Derīguma termiņš:
3 gadi
Artikuls:
043/1

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast