Atpakaļ uz produkciju «Dezinfekcijas līdzekļi virsmu un priekšmetu dezinfekcijai»

Dezinfekcijas līdzeklis virsmu dezinfekcijai "forAsept Plus" 200 ml

4.00 EUR6.00

Cena:

Dezinfekcijas līdzeklis virsmu un priekšmetu ātrai dezinfekcijai

Caurspīdīgs, bezkrāsains līdzeklis šķidruma veidā ar patīkamu aromātu, kurš ir gatavs lietošanai un paredzēts: darba virsmu, iekārtu, aparatūras ierīču, instrumentu, ofisa tehnikas, slimnieku kopšanas līdzekļu, priekšmetu no neporainiem un gludiem materiāliem ātrai dezinfekcijai. Ideāls līdzeklis solāriju dezinfekcijai.

Dezinfekcijas līdzekļi visrmām soljāriju dezinfekcijai Dezinfekcijas līdzekļi visrmām

Galvenās priekšrocības:

  • Ekspress-ekspozīcija no 3 līdz 5 minūtēm.
  • Virsmas pēc apstrādes nav jānoskalo.
  • Ātri žūst, neatstājot traipus  virsmās.
  • Drošs cilvēkiem.
  • Taupīgs pielietošanā.
  • Satur 28% spirta

Pielietošanas jomas: Pielietojams ātrai kārtējai dezinfekcijai ārstnieciski-profilaktiskās iestādēs, frizētavās, salonos, viesnīcās, tirdzniecības un sabiedriskās ēdinašanas uzņēmumos, izglītības iestādēs, sporta iestādēs.

Ēteriskās eļļas

 

Darbība:

Līdzeklim piemīt baktericīda, fungicīda  un virulicīda  iedarbība. Apveltīts  ar pretmikrobu aktivitāti  pret gramnegatīviem un grampozitīviem mikroorganismiem,  ieskaitot tuberkulozes  mikobaktērijas, t. sk. enterālo un parenterālo hepatīta vīrusiem ( t.sk. hepatīta A,B,C), HIV, poliomielīta, adenovīrusiem, entoravīrusiem,  rotavīrusiem, SARS vīrusiem, „putnu” gripa H5N1 vīrusiem, „cūku” gripa A/H1N1vīrusiem, cilvēka gripa, herpesa  vīrusiem un citiem vīrusiem, Candida un Trihofitona veida sēnēm.

Ekspozīcijas laiks

Lietošanas pamācība:

Pielietojams ātrai kārtējai dezinfekcijai ārstnieciski-profilaktiskās iestādēs, frizētavās, salonos, viesnīcās, tirdzniecības un sabiedriskās ēdinašanas uzņēmumos, izglītības iestādēs, sporta iestādēs.

Lietošana/dozēšana:

Virsmas apūdeņo ar līdzekli no 10-30 cm attāluma līdz brīdim, kad virsmas tiks pilnīgi saslapinātas. Līdzekļa patēriņa norma 40-50 ml/m² virsmas. Līdzeklis ātri žūst, neatstājot traipus uz apstrādātas virsmas. Dažādos gadījumos (vertikālas virsmas) pēc dezinfekcijas izturējuma izbeigšanās, objektus noslauca ar sterilām marles salvetēm.

Nepiesārņotas virsmas apūdeņo vienreizēji ar sekojošo ekspozīcijas laiku:

3 minūtes – bakteriālo infekciju (atskaitot tuberkulozi) un kandidozu gadījumā,

5 minūtes – tuberkulozes, vīrusu infekcijas un dermatofitiju gadījumā.

Piesārņotas virsmas tiek apstrādātas divos posmos: attīrīšana pirms dezinfekcijas un atkārtota apstrāde pēc virsmas attīrīšanas. Sastāvs:

Isopropanol Cosmetic Grade 28%, Alkylbenzyl Dimethylammonium Chlorides 1%, Aqua, Essential Oils                     

Tilpums (ml):
200 ml
Derīguma termiņš:
3 gadi
Artikuls:
042

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast