Profesionālie dezinfekcijas līdzekļi forAsept

Ārstniecības iestādēs veterinārās medicīnas kabinetos instrumentu dezinfekcijai ir obligāts raksturs. Dezinfekcijai tiek pakļaujami arī manikīra instrumenti skaistumkopšanas salonos.

Lai pasargātu savu veselību, vairākums cilvēku izmanto dezinfekcijas līdzekļus rokām, garderobes priekšmetiem.

Vairākuma dezinfekcijas līdzekļu pamatā ir aldehīdi, ūdeņraža pārskābe, hloru saturošās vielas, VAV, spirti, fenolu saturošie preparāti.

Minētās vielu iedarbība ir virzīta uz šādu uzdevumu izpildi:

  • iznīcinoša iedarbība uz plašu mikroorganismu spektru;
  • attīrīšana;
  • savietojamība ar apstrādājamo virsmu;
  • laba spēja šķīst ūdenī;
  • nekaitīgums cilvēka veselībai.

Daudzi no esošajiem šķīdumiem ir toksiski un nav universāli. Piemēram, dezinfekcijas līdzekļi instrumentiem nav piemēroti ādas, apģērbu priekšmetu apstrāde.

Dezinfekcijas līdzekļu «forAsept» katalogā ir prezentēta dažādas pielietošanas nekaitīgo antiseptiku plaša izvēle.

«forAsept» līnijas dezinfekcijas preparātu daudzveidīgums

Dezinfekcijas līdzekļi, kurus ražo kompānija «ITLA.LV» – tā ir drošuma un nekaitīguma savienojums. To sastāvā ietilpst kvartārie amonjaka savienojumi un spirti. Preparātus papildina ēteriskās eļļas, kuras izpilda ne tikai dabīgo aromatizētāju lomu, bet arī pilda antiseptisko funkciju.

Ātrai virsmu dezinfekcijai tiek pielietoti šķīdumi no sērijas «Plus». Apavu un apģērbu dezinfekcija var tikt arī veikta, pielietojot šo līniju.

Līnijas sastāv ir profesionāli sabalansēti: etila un propila spirts (koncentrācija 28-30%), benzalkonija hlorīds, ēterisko eļļu kompozīcija.

Augstāka spirta koncentrācija (līdz 70%) ir vērojama šķīdumu sērijā «Strong». Minētā līnija ir paredzēta pielietošanai kā dezinfekcijas līdzekļi medicīnā priekšmetu un virsmu apstrādei. Tāpat sastāv var tikt pielietoti pēdu dezinfekcija roku, apavu, apģērbu priekšmeti.

Visa produkcija ir fasēta ērtajos iepakojumus 1 un 5 litru apjomā. Tāpat kompānija ražo nelielos iepakojumus 200 ml apjomā.

Kompānijas «ITLA.LV» profesionālie antiseptiķi «forAsept» – tā ir ātra iedarbība, droša aizsardzība un augsta kvalitāte!

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast