Mutes dobuma kopšana. Albadent balzāma īpatnības

Stomatologi mutes dobuma veselības uzturēšanai bieži iesaka izmantot speciālos mutes skalojamos līdzekļus, dažādu mutes dobuma problēmu risināšanai. Vairākums no mums zina par problēmām, saistītajām ar kariesu, zobakmeni, paaugstināto zobu jūtīgumu. Diemžēl daudzi sastopas ar smaganu iekaisumu, to asiņošanu un pietūkumu. Ar zobu birsti vai arī zobu diegu vien ir par maz kvalitatīvai zobu un smaganu kopšanai. Lai izvairītos no tādām problēmām, kā zobu aplikuma un akmens veidošanās, kariesa, smaganu iekaisuma un asiņošanas attīstība, nepieciešamas papildus rūpes par mutes dobumu. Būtu jāizvēlas šādus līdzekļus, ievērojot individuālās vajadzības un atkarībā no zobu un smaganu stāvokļa. Nopietnākos gadījumos ir nepieciešama ārstēšana un stomatologa konsultācija.

«Альбадент®» un «Dentum®» plašajā mutes skalojamo līdzekļu līnijā ir produkti visu mutes dobuma galveno problēmu risināšanai.

Veikt profilaksi un novērst kariesa, zobu aplikuma un zobakmens veidošanos palīdzēs balzāmi «Albadent Pavasaris F» un «Albadent Akmens-Kontrole». Bērniem ir paredzēts speciālais kariesa apkarošanas balzāms «Bērnu Albadent» ar patīkamu meža zemeņu garšu. Uzlabot minerālo barošanu parodonta audos, stiprināt zobu emalju un smaganas ir spējīgs balzāms «Albadent Stiprinošs» ar Nāves jūtas sāļiem un minerāliem. Savukārt sērijas jaunums – mutes dobuma eliksīrs «Dentum Mikroplomba» ne tikai cīnās ar kariesu, bet arī aizpilda mikroplaisas zobu emaljā, pateicoties tā sastāvā esošajam hidroksiapatītam.

Viena no nopietnākām mutes dobuma saslimšanām ir parodontīts. Tā ir slimība, kurai piemīt patiess viduslaiku nodevīgs viltīgums. Viss sākas ar nepatīkamām izjūtām mutē, un jūs ieraugāt, ka jūsu smaganas ir pietūkušās un apsarkušās, bet zobu birste tiek uztverta kā spīdzināšanas ierocis. Negaidiet, kad smaganas sāks asiņot – veiciet pasākumus. Nākamais lēciens, ko izdara parodontīts, liks jums ar šausmām konstatēt, ka absolūti veseli zobi – nē, pagaidām vēl ir uz vietas, bet jau ir kļuvuši aizdomīgi kustīgi. Sērijas «Albadent» galvenais lepnums ir balzāmi, kuri lieliski tiek galā ar smaganu asiņošanu un iekaisumu! Balzāmam «Albadent Mumijo» saturu un «Albadent Pavasaris Pluss» uz Neovitina (izvilkums no žeņšeņa biomasas) pamata piemīt spēja mazināt smaganu asiņošanu par 90 %, bet iekaisumu – par 70 %! Mumijo balzāma sastāvā aiztur galvenā patoloģiskā procesa attīstību un paātrina parodonta un gļotādas audu sadzīšanu. Pie regulārās lietošanas ātra tiek novērsts pietūkums, apsārtumu, dedzināšanu un niezi smaganās. Neovitīns kontrolē brīvo radikāļu koncentrāciju un stimulē organisma aizsargspējas, normalizē vielmaiņas procesus parodonta audos, noņem smaganu pietūkumu un asiņošanu un paātrina to sadzīšanu.

mutes skalojamie līdzekļi

Jūtīgām smaganām ar iekaisuma un asiņošanas izpausmēm ir speciāli izstrādāti balzāmi «Albadent Propoliss» un ««Dentum Propoliss»» ar augstu propolisa, ārstniecības augu un ekstraktu saturu. Propoliss aiztur baktēriju augšanu un vairošanos, tam piemīt pretiekaisuma un atsāpinoša iedarbība, tas sekmē asins recēšanu, stimulē reģenerāciju un uzlabo asins mikrocirkulāciju.

Kolekcijā ir arī zobu balinošs balzāms «Albavit». Pateicoties izdalošajam aktīvajam skābeklim notiek saudzīgu zobu aplikuma un pigmenta plankumu noņemšanu, kuri veidojas, lietojot uzturā tēju, kafiju un citus pārtikas produktus ar krāsvielām, kā arī smēķējot. Balzāms maigi atgriež zobiem baltumu, nebojājot emalju un nekairinot gļotādu. Visi bez izņēmumiem balzāmi dezodorē, atsvaidzina mutes dobumu un nodrošina komplekso mutes dobuma kopšanu.

Minēto līdzekļu attīroša, asins apturoša, pretiekaisuma un reģenerējoša aktivitāte ir apstiprinājusies klīnisko pētījumu ietvaros, ko veica akreditētajos laboratorijas centros.

mutes skalojamie līdzekļiPašlaik visai populārs ir balzāms-sprejs «Medicus Antiseptiķis». Šis ērts un kompakts produkts droši aizsargā mutes dobumu no baktēriju un vīrusu iekļūšanas pateicoties aktīvas vielas miristamidopropilalkoniuma hlorīda un timiāna un salvijas ēterisko eļļu saturam. Tas ne tikai uz ilgu laiku atsvaidzina mutes dobumu, bet arī kalpo papildu aizsardzībai no saslimšanas izraisošiem mikroorganismiem.

Mutes higiēna, lietojot piemērotākus Albadent balzāmus, ir pilnvērtīga, efektīva un droša. Tieši tādēļ Albadent mutes skalojamie līdzekļi ir iemantojuši lielu pieprasījumu daudzu valstu pircēju vidū. Daudzus produktus var droši nosaukt par Albadent mājas stomatologiem!

Lietošanas indikācijas

Ārstnieciski profilaktiska, profilaktiska vai higiēniskā mutes dobuma kopšana. Balzāmiem piemīt dažādas mērķtiecīgas īpašības: pretiekaisuma un asins apturoša iedarbība, zobu aizsardzība pret kariesu, zobu aplikumu, kas nozīmē, ka arī no zobakmens veidošanās, smaganu un zobu emaljas stiprināšana, zobu jutīguma pazemināšana, zobu emaljas balināšana, kaitīgas mikrofloras veidošanās apspiešana, mutes dobuma dezodorēšana un atsvaidzināšana! Atkarībā no jūsu mutes dobuma un zobu stāvokļa ir nepieciešams izvēlēties balzāmu, kurš palīdzēs tieši jūsu problēmas risināšanā!

Lietošanas veidi un devas

Balzāmi ir gatavi lietošanai. Piepildīt vāciņu ar balzāmu un skalot mutes dobumu 30 sekunžu laikā. Parodonta saslimšanu profilakses nolūkā lietot katru dienu 1-2 reizes. Parodonta saslimšanu saasinājuma periodā lietot 5-6 reizes dienā. Efektivitāti var paaugstināt, ja lietot to uzreiz pēc zobu tīrīšanas ar atbilstošu Albadent zobu pastu. Līdzekli nedrīkst norīt.

Kontrindikācijas

Individuāla balzāmu ingredientu nepanesība. Bet vairākumā gadījumu produkcijai nav blakusefekti. Visi produkti veiksmīgi izgājuši klīniskos izmēģinājumus, un tiem piemīt pierādīta iedarbība.

Speciālie norādījumi

Izvēlēties mutes skalojamos līdzekļus atkarībā no parodonta stāvokļa un vēlamā efekta. Lietošanas laikā ievērot ražotāja norādījumus etiķetē.

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast