Brīnum izgudrojums: medicīniskās zeķes forA ar pretmikrobu un pretsēnīšu iedarbību

No visa veida apģērbiem, kas izgatavoti no mūsdienīgām OPTILINE izejvielām, medicīniskās zeķes forA ar pretmikrobu un pretsēnīšu iedarbībuliekas pats prātīgākais un noderīgākais izgudrojums. Šādas zeķes nodrošina sausas kājas, ļaujot tām justies svaigām un veselīgām. Kokvilna ar likras piejaukumu ir ērta un droša ādai, kā arī ir hipoalerģiska. Zeķu antibakteriālās īpašības tiek nodrošinātas ar izstrādājuma speciālo sastāvu.  Savas pretsēnīšu un antibakteriālās īpašības zeķes saglabā līdz trīsdesmit mazgāšanas reizēm.  Mūsu kompānijas izstrādājumi ir sertificēti un tiem ir visi nepieciešamie medicīnas sertifikāti.

Zeķes izgatavotas izmatojot kokvilnu un likru, pie tam likra ievīta kokvilnas diegu iekšpusē, tāpēc cilvēka āda nesakaras ar mākslīgiem materiāliem. Pie tam likra nodrošina labākus zeķu izstrādājumus: tādas zeķes nenošļūk un labi izskatās uz kājas. Pie tam iegādāties antibakteriālās zeķes forA nav nemaz tik sarežģīti. Pietiek tikai pievērst savu pircēja skatienu uz kompānijas ITLA.LV produkciju.

forA medicīniskās zeķes

Pieci iemesli kāpēc jālieto antibakteriālās, pretsēnīšu forA zeķes no mūsdienu OPTILINE izejvielām.

Ir tik daudz priekšrocību, lai nesātu sieviešu un vīriešu zeķes, kas izgatavotas no OPTILINE izejvielām un apstrādātas ar antibakteriālu sastāvu, ka būs pietiekami grūti to apspriest vienā rakstā. Tāpēc mēs samazinājām sarakstu līdz piecām galvenajām īpašībām, kāpēc šodien mēs varam dot priekšroku antibakteriālajām forA zeķēm no OPTILINE izejvielām. 

  • kalpo kā lielisks līdzeklis pret paaugstinātu kāju svīšanu;
  • droši aizsargā kājas no sēnīšu vai baktēriju infekcijām;
  • nepieļauj nepatīkama aromāta parādīšanos kājām;
  • Jūsu kājām rada ērtuma un komforta sajūtu;
  • vīriešu un sieviešu zeķes no elastīgās kokvilnas ir hipoalergēnas. Šīs zeķes nekad nekairinās ādu tā kā to dara mākslīgie audumi.

 

Medicīniskās zeķes forA ar pretmikrobu un pretsēnīšu iedarbību–tas ir Jūsu kāju svaigums un komforts! Lai Jūsu kājas ir veselas!  

 Kā ražotājs, mēs garantējam vislabākās cenas!

best price

 

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast