Krēms sausai ādai – aktīvs šūnu barības trūkuma papildinājums

Tiek uzskatīts, ka vislabākie kosmētiskie līdzekļi rokām ir izgatavoti uz augu bāzes pamata. Kad tiek izvēlēti kosmētiskie līdzekļi rokām, mēs parasti orientējamies uz līdzekļa sastāvu, kā arī tirdzniecības zīmolu. Kosmētikas tirgus kompānijas-līderi, kuru nosaukumi ir labi zināmi, cenšas nemaldināt lietotāju, un izmantot līdzekļu izgatavošanai īstus ekstraktus: tikai šajā gadījumā roku ādas kopšana dos ātru un ilgstošu efektu.

Taču augu izcelsmes komponenti – tas vēl nav viss. Šobrīd lietotāju simpātijas dalās starp augu izcelsmes krēmiem un līdzekļiem, kuru galvenie komponenti reproducē vielas, kas atrodas cilvēka ādā.

Viena no šādām vielām – urīnviela. Roku krēms ļoti sausai ādai ar karbamīdu (urīnvielu) savā sastāvā, satur dabīga biokomponenta sintētisko analogu, kurš atbild par mitruma līdzsvaru šūnās, kā arī par šūnu atjaunošanās intensitāti. Citiem vārdiem sakot, kosmētisko līdzekļu rokām formula ir orientēta uz NMF – dabīga mitrinošā faktora atjaunošanos.

Roku krēms ļoti sausai ādai – kosmetologu jaunā izstrāde

Roku krēma efektivitāte realizējas trīs pozīcijās – tūlītējs taktilais maigums, gludums, ātra mitrināšana. ITLA.lv katalogā piedāvātais aktīvais līdzeklis sausai roku ādai “Dabas dziednieks” atšķirās ar vieglu patīkamu tekstūru un iedarbojas ātri: “sausā tīkla” sajūta pāriet gandrīz uzreiz, plaisiņas pārstāj sūrstēt un izcelties.

Uzreiz pēc krēma uzklāšanas, roku āda paliks elastīga un tvirta, pat ja Jums būs jāstrādā mitrā vidē vai jāpavada ilgs laiks ārā.

Lietot kosmētiskos līdzekļus rokām uz urīnskābes bāzes vēlams regulāri, neeksperimentējot ar biežu roku ādas kopšanas kompleksu maiņu, jo krēma priekšrocība – ne tikai tūlītēja mitrināšana, bet arī šūnu reģenerācijas uzkrājošs efekts.

ITLA.lv ārsti-kosmetologi un eksperti salīdzina urīnskābi , tās atjaunojošās iedarbības ziņā, ar pienskābi, kura tiek uzskatīta par vismaigāko pīling-aģentu. Pateicoties augstajai spējai absorbēt mitrumu un palielināties apjomā, urīnskābe ir salīdzināma ar hialuronskābi un glicerīnu.

Pirmām kārtām, roku krēms ļoti sausai ādai, ir paredzēts cilvēkiem, kuru āda kļuvusi sausa un raupja fiziskā darba veikšanas dēļ: darbs uz ražošanas konveijera ar ķīmisko reaktīvu izmantošanu, zemesdarbos. Īpaši aktuāla šāda ādas kopšana ir šobrīd, kad visi bieži dezinficē roku ādu. Ja ir raupjas roku ādas zonas, ieteicama roku ādas kopšana ar vidēju urīnskābes koncentrāciju (5-15%), profilaktiskos nolūkos – ar koncentrāciju līdz – 3%.

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast