Kosmetologa padomi sejas krēmu lietošanai

Kad sieviete izvēlās kosmētiku, loģiski, ka viņai rodas jautājumi:

  • Vai sejas krēms jālieto regulāri?.
  • Kas būtu jādara, lai mitrinošs sejas krēms būtu efektīvs un veiksmīgi cīnītos ar grumbām?
  • Vai masu tirdzniecībā piedāvātie kosmētiskie līdzekļi sejai ir labi?

Profesionāli atbildēt uz šādiem jautājumiem var tikai praktizējošs kosmetologs. Galvenos padomus par to, kādai ir jābūt sejas kopšanai, sniedzam šajā rakstā.

Vai Anti Age krēmi ir tik labi?

Kļūdaini ir uzskatīt, ka labs sejas krēms, kurš domāts cīņai ar vecuma izmaiņām, var atrisināt šo problēmu. Taču, tam ir pa spēkam:

  • Izlīdzināt ādas reljefu.
  • Samazināt grumbu skaitu.
  • Palielināt ādas elastību.

Sejas kopšanas līdzekļi savā izvēlē ir jābalsta uz organisma īpatnībām. Lieta ir tāda, ka 27% gadījumos, sievietēm, kuras nepareizi izvēlās kopšanas līdzekļus, rodas alerģiskās reakcijas. Par iemeslu bieži vien kļūst parfimērijas smaržvielas. Lūk tāpēc, labāk dot priekšroku līdzekļiem ar dabīgiem sastāviem. Ja anamnēzē jau ir noteiktas alerģiskās reakcijas uz kādu no komponentiem, būtu noderīgi detalizēti izpētīt sastāvu.

Pārsteidzoši – taču, ne visām sievietēm ir nepieciešams sejas krēms. To jāizmanto tikai tad, ja ir diagnosticētas problēmas. Bet sievietes ar veselīgu sejas ādu, kopšanas procedūrā var apiet šī līdzekļa izmantošanas etapu.

Pretnovecošanās produkti

Vēl viens kļūdains uzskats – Jūs domājat, ka mīmika, ieradums raukt pieri un neregulāra sejas ādas kopšana, var novest pie ādas elastības zuduma un grumbu veidošanās. Taču, skaistuma galvenais ienaidnieks – ultravioletie stari. Tāpēc, ja ir nepieciešami labākie sejas krēmi, pārliecinieties, ka tie satur savā sastāvā – SPF, tas ir: aizsargā pret ultravioleto starojumu. Jo augstāks ir SPF rādītājs, jo labāks būs pretnovecošanās efekts. Sievietēm ar sausu ādu var ieteikt mitrinošo sejas krēmu. Pieredze rāda, ka tas nodrošina optimālu aizsardzību pret aukstumu, vēju vai lietu. Interneta veikalā ITLA.LV tiek piedāvāti Anti Age krēmi assortimentā: regulārai un periodiskai ādas kopšanai. Jūs gaida izdevīgas cenas, droši produkti un kompānijas darbinieku individuālās konsultācijas.

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast