Kompresijas sporta zeķes, golfi un zeķes Royal Bay – darbības princips, ārstnieciskais efekts

Sporta kompresijas zeķes Royal Bay ir domātas sporta nodarbībām un aktīvai atpūtai. Kompresijas izstrādājumu nozīme ir tā, ka tie rada pareizu spiediena sadalījumu visā kājas garumā un tādējādi atbrīvo kājas no noguruma, smaguma un diskomforta, novērš varikozo vēnu un trombozes veidošanos.

Skriešanas, soļošanas, futbola nodarbību, svarcelšanas vai citu aktivitāšu laikā, pirmām kārtām tiek sasprindzināti un cieš kāju muskuļi. Sporta kompresijas zeķes, kuras izmanto futbolisti, slidotāji, slēpotāji, riteņbraucēji un daudzi citi sportisti, veidojot optimālu spiedienu uz kāju muskuļiem, garantē aizsardzību un komfortu treniņos un sacensībās.

Kompresijas zeķes: kā tās darbojas

Vislielākais spiediens veidojas potītes rajonā, tālāk virzienā uz ceļgalu, spiediens samazinās. Tieši šī speciāli sadalītā spiediena rezultātā, tiek nodrošināta asins mikrocirkulācijas uzlabošanās. Tas ļauj paātrināti izvadīt pienskābi no muskuļiem, uzlabot audu reģenerāciju, aizsargāt muskuļus no traumām un sastiepumiem. Tiek novērsta tūskas veidošanās iespējamība un “smaguma sajūta” kājās. Uzlabojot venozo asins mikrocirkulāciju, kompresijas zeķes kalpo, kā drošs profilakses līdzeklis pret varikozām vēnām un trombozi.

Mūsu kompānija ITLA.LV ražo dezinfekcijas līdzekļus rokām, kājām, apaviem, instrumentiem, medicīniskās pretsēnīšu zeķes, produktus pret odiem un ērcēm. Turklāt, mūsu assortimentā ir plašs kompresijas zeķu, golfu, zeķbikšu un getru klāsts.

Piedāvājums no ITLA.LV – sporta zeķes un golfi ar kompresijas efektu. Mūsu veikalā – Maskavas ielā 244, Rīgā un interneta-veikalā tiek piedāvātas sporta kompresijas zeķes un getras, ar dažādu kompresijas pakāpi.

Kā noteikt, kādas kompresijas zeķes ir piemērotas tieši Jums?

Ceļotājiem un cilvēkiem, kuri nodarbojas ar sportu bez lielām slodzēm, ideāli būs piemēroti sērijas Start Royal Bay zeķes , ar nelielu profilaktisku kompresijas pakāpi. Šīs sērijas izstrādājumi nodrošina kājām komfortu, aizsardzību pret tūsku, vieglu pēdu masāžu.

Lai aizsargātu muskuļus un vēnas garajās pastaigās, ceļojumos, ilgos treniņos, iesakām izmantot Medium sērijas kompresijas zeķes. Šiem izstrādājumiem ir vidēja kompresijas pakāpe, tāpēc tie intensīvāk atbalsta muskuļus un uzlabo cirkulāciju vēnās. Tie ir izgatavoti no mīkstas kokvilnas un likras, tāpēc ir īpaši ērti valkāšanai.

Nopietnu sporta slodžu un ekstremālo sporta veidu cienītājiem piedāvājam zeķes, golfus un getras sērijas Classic Strong Royal Bay, ar pastiprinātu kompresiju. Augstā kompresijas pakāpe nodrošina maksimālu muskuļu atbalstu un fiksāciju, aizsardzību pret vēnu varikozi un trombozi. Izstrādājumi ir ieteicami profesionāliem sportistiem, cilvēkiem ar varikozām vēnām. Aukstajam gadalaikam ir radītas speciālas termozeķes, ar augstu kompresijas pakāpi. Papildus muskuļu un vēnu aizsardzībai tās nodrošina kājām īpašu siltumu un sausumu.

Ekstremālām slodzēm piedāvājam zeķes augšstilbiem un gurniem, ar augstu kompresijas pakāpi.

Zeķes no īpaši elastīga materiāla:

  • Nodrošina maksimālu kompresiju un muskuļu atbalstu.
  • Pateicoties ergonomiskai formai tie lieliski turās kājās.
  • Atri un labi žūst, novēršot mitrumu.
  • Tām ir gaismu atstarojoši elementi.

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast