Kompleksā sejas ādas kopšana: kosmētikas līdzekļi un ieteikumi to izmantošanai

Ādas skaistums un jaunība – nav mūžīgi, taču sievietes spēkos ir iespējams maksimāli pagarināt ādas svaiguma periodu. Lai to izdarītu, nepieciešama regulāra un pareiza kopšana. Labi ģenētiskie dotumi – dāsna dabas dāvana. Taču kopā ar tiem, efektīvs palīgs, plaukstoša ārējā izskata sasniegšanai, būs speciāli sejas kopšanas līdzekļi. Pareizai kopšanai nav nepieciešamības iegādāties visu kosmētikas veikala assortimentu. Piedāvājam iepazīties ar visnepieciešamāko līdzekļu sarakstu, kuriem ir jābūt uz katras sievietes tualetes galdiņa.

Ādas kopšanas kosmētikas nepieciešamais minimums

Tāpat, kā kosmētikai ķermenim un matiem, arī kopšanas sastāviem sejai ir jābūt kvalitatīviem. Izvēlieties tikai atpazīstamu tirdzniecības marku, kurām ir laba reputācija, produkciju. Kompleksajai sejas kopšanai nepieciešams sekojošais:

  • Grima noņemšanas un rūpīgas ādas virsmas attīrīšanas līdzekļi.
  • Toniks.
  • Mitrinošais krēms.
  • Krēms, ādas aprūpei apkārt acīm.

Grima noņemšanas un attīrīšanas līdzekļi

Ja Jums ir dekoratīvā kosmētika, kuru Jūs katru dienu uzklājat sejai, bez grima noņemšanas līdzekļiem nevarēs iztikt. Kosmetologi iesaka iegādāties divus līdzekļus, viens būs līdzeklis kosmētikas noņemšanai no acīm un lūpām, otrs – tonālā krēma un pūdera noņemšanai. Otrajā grupā ietilpst: balzāms, pieniņš vai hidrofilā eļļa. To izmantošana grima noņemšanai, ļaus Jūsu ādai vienmēr būt svaigai un veselīgai.

Svarīgi atcerēties – attīrīšana ir vajadzīga ne tikai grima noņemšanai. Ādai ir nepieciešama poru attīrīšana no tauku un putekļu daļiņām. Tāpēc, beauty-arsenālu jāpapildina ar to, kas nodrošinās nepieciešamo aprūpi. Šīs kategorijas sejas kopšanas līdzekļi jāizmanto pat tad, ja Jūs visu dienu neizmantojāt grimu. Tos jāizmanto dienas beigās. Tie var būt: pieniņš, putas vai gēls. Izvēlēties vajadzīgo produkciju nepieciešams, ņemot vērā ādas stāvokli un tās tipu. Pēc attīrošo līdzekļu izmantošanas, tos jānoskalo ar ūdeni.

Toniks

Toniki – kosmētikas līdzekļi, kuri būs noderīgi pēc ādas attīrīšanas procedūras. Tie noņems kosmētikas atlikumus, sniegs tonizējošo efektu. Apstrāde ar toniku ir ieteicama pirms seruma un krēmu izmantošanas. Tā tie varēs maksimāli dziļi iekļūt epidermas slāņos.

Tonika izmantošanas papildus bonuss – ādas matēts efekts, poru sašaurināšanās, jūtīguma samazināšanās, antibakteriālās aizsardzības nodrošināšana.

Mitrinošie krēmi

Neatkarīgi no ādas tipa, kompleksajai aprūpei būs nepieciešams mitrinošais krēms. Atcerieties: analoģiskie kosmētikas līdzekļi rokām, sejas kopšanai nederēs. Kvalitatīva krēma izmantošana veicinās mitruma noturēšanu epidermas slāņos, uzlabos ādas tekstūru, aizsargājot to no ārējās vides negatīvās iedarbības.

Izvēlieties produkciju, kuras sastāvā ir vitamīni, antioksidanti, augu izcelsmes ekstrakti un eļļas. Atcerieties, pat kosmētikas līdzekļi kāju kopšanai satur šādus komponentus, tāpēc sejas sastāvos arī tādiem ir jābūt. Šādi krēmi novērsīs brīvo radikāļu oksidējošo iedarbību.

Maigās ādas aprūpe acu apvidū

Izvēloties kosmētikas līdzekļus ķermenim, mēs iedalām tos atsevišķās kategorijās: rokām un kājām. Arī iegādājoties sejas kopšanas līdzekļus jārīkojas analoģiski. Ir sastāvi, ar kuru palīdzību tiek nodrošināta sejas tīrīšana, ir arī tie, kuri rūpējas par maigo ādu acu rajonā. Nedrīkst izmantot vienādus krēmus aprūpējot šos sejas sektorus. Līdzekļiem, kurus izmanto ap acīm, ir īpašs sastāvs. Tie padara maigo ādu stingrāku, izlīdzina grumbiņas, piesātina to ar valgmi, izslēdz kairinošo efektu.

Kā pareizi uzklāt

Jūs zināt, ka iegūt greznas matu cirtas var tikai tad, ja speciālā kosmētika matiem tiek izmantota regulāri. Šis princips darbojas arī sejas ādas gadījumā. Aprūpējiet to katru dienu, rītos un vakaros. Taču uzklāt attīrošo un kopjošo kosmētiku nepieciešams pareizi. Izmantojiet šādas rekomendācijas:

  • Lai nestieptu ādu, uzklājiet toniku, krēmus, pieniņu vai serumu pa masāžas līnijām.
  • Dariet to izmantojot pirkstu spilventiņus, stipri neuzspiežot.
  • Sektorā ap acīm, krēmu jāuzliek pliķējošām kustībām (tām jābūt vieglām).
  • Visas manipulācijas jāveic tikai ar tīrām rokām.
  • Attīrošo procedūru veikšanai izmantojiet vienreizējos vates diskus.

Kosmētikas līdzekļi matiem, sejai un ķermenim ir nopērkami pie mums – kompānijas ITLA.lv vietnē. Garantējam realizējamās produkcijas kvalitāti un efektivitāti.

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast