Efektīvie roku dezinfekcijas šķidrumi un gēli

Roku dezinfekcijas līdzekļiMēs piedāvājam jums produktus efektīvai un nekaitīgai ādas un roku dezinfekcijai. To pielietošana garantē rezultātu. Roku dezinfekcijas līdzekļu lietošana ir nepieciešama slimnīcās, specializētajās klīnikās, pārtikas rūpniecībā, sabiedriskās ēdināšanas virtuvēs un visur, kur higiēna spēlē galveno lomu.

Mūsu piedāvājums iekļauj sevī ādas un roku dezinfekcijas šķidrumus un gēlus, kuri pateicoties metanola saturam efektīvi cīnās ar vīrusiem un baktērijām.

Produkcija tiek ražota dažādos tilpumos — no praktiskās 50 ml tūbiņas līdz 5 l kannai. Līdzekļi nesatur krāsvielas un smaržvielas, tādēļ var nesatraukties, ka tie izraisīs kairinājumu pat jūtīgas ādas gadījumā. Pat vairāk, to pH līmenis ir neitrāls. Šķidrumi tiek izmantoti neatšķaidītā veidā. Katrs flakons neatkarīgi no tilpuma ir aprīkots ar speciālo instrukciju, kurā var atrast informāciju par produkcijas lietošanu.

Mūsu piedāvātajā sortimentā jūs atradīsiet augsti kvalitatīvos līdzekļus, kuri ļauj efektīvi dezinficēt rokas. Pateicoties augsti kvalitatīvo ingredientu izmantošanai visiem mūsu produktiem piemīt augsta efektivitāte, un tie ļauj uzturēt pilno higiēnu.

Kādēļ ādas un roku dezinfekcija ir tik svarīga?

Visiem ir zināms, ka ādas un roku dezinfekcija ir ļoti svarīga, sevišķi tiem, kas ikdienā tiekas ar citiem cilvēkiem. Rokas ir visvieglākā vieta patogēno mikroorganismu izplatīšanai.

Dažreiz pat pieskaršanās vienam un tam pašam durvju rokturim vai citai virsmai var izraisīt inficēšanos, tādēļ skaistumkopšanas salonu, tetovēšanas studiju vai ārstniecības centru darbiniekiem ir jārūpējas par sterilitāti un ārkārtīgu higiēnu.

Mūsu piedāvātie dezinfekcijas šķidrumi un gēli ir vienkārši lietošanā un nepadara roku ādu sausu. Tādēļ to veiksmīgi var izmantot pat vairākas reizes dienā.

Atsaucoties uz dažādām klientu vajadzībām, mēs piedāvājam dažādus tilpumus:

  • 50 ml, Biofresh Protect — tiešai dozēšanai uz rokām, drošs vāciņš un nelieli izmēri padara šo produktu par ērtu ikdienas lietošanai;
  • 120 ml, forAsept Strong ir piemērots ceļojumiem un viegli ievietojams somiņā.
  • 200 ml, forAsept Plus rokām ir piemērots gan mājām, gan birojam. Pateicoties savai formai pudelīte ir ieliekama vairākumā automašīnu glāzes turētāju, tādēļ jums tā būs pieejama ik reizi, kad sēžaties mašīnā;
  • 1000 ml, forAsept Strong PROF tiek izmantots ārstniecības iestādēs ādas dezinfekcijai pirms injekcijām, vakcinācijas vai asins ņemšanas.
  • 5000 ml, forAsept Strong PROF rokām — roku dezinfekcijas līdzekļu dozatoru uzpildei.

Aicinām jūs iepazīties ar mūsu Interneta veikala piedāvājumu. Sortimentā esošajiem ādas un roku dezinfekcijas līdzekļiem piemīt lieliska iedarbība un tai pašā laikā tie ir vienkārši lietošanā un ļoti efektīvi.

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast