Dezinfekcijas līdzekļu izmantošana pastaigā ar bērniem

Visām jaunajām māmiņām ir noderīgas  zināšanas, kā rūpēs par savu mazuli ir pielietojami dezinfekcijas līdzekļi. Uz pieauguša cilvēka rokām vienlaicīgi var atrasties līdz pusotram simtam dažādu mikroorganismu. Lielākā daļa no tiem var izraisīt zīdainim slimības.

Dezinfekcija ietver daudzus veidus, kā dezinficēt grīdu, visas mantas, ūdeni un gaisu mājoklī. Procesa laikā tiek izmantotas ziepes, specifiski sastāvi, kuri spēj iznīcināt patogēnos mikrobus, vīrusus un noņemt netīrumus. Mājas apstākļos jāpielieto mazgāšanas dezinfekcijas līdzekļi. Rokām ērtāk izmantot speciālus sprejus, kuri iznīcina lielāko daļu bīstamo vīrusu un baktēriju.

Jauno māmiņu roku apstrādes noteikumi

Zīdaiņu jūtība pret infekcijām ir visiem zināma. Pilnībā izvairīties no saskarsmes ar mikroorganismiem nav iespējams, taču būtiski samazināt risku, pareizi izvēloties dezinfekcijas veidu – ir katras māmiņas pienākums. Viņai ne tikai jāuztur māja tīra, bet arī jārūpējas par savlaicīgu roku apstrādi. Šajā gadījumā viņai palīdzēs speciāli dezinficējoši spreji.

Ja mājās ir mazulis, pēc parastās mazgāšanas ar ziepēm un karstu ūdeni, papildus jālieto sprejs. Īpaši svarīgi tas ir, ja Jūs:

  • Izmantojāt tualeti.
  • Atgriezāties no ielas.
  • Bijāt poliklīnikā.
  • Spēlējāties ar mājdzīvniekiem.
  • Iznesāt atkritumu spaini.
  • Nolēmāt pagatavot ēdienu.
  • Vēlaties paņemt bērnu rokās, paspēlēties, pieglaust.
  • Maināt autiņbiksītes.
  • Izlēmāt savākt rotaļļietas.

Pieradiniet sevi, ka jebkuru manipulāciju ar zīdaini jāsāk ar roku apstrādi. It īpaši, ja plānojat pabarot mazuli, apgriezt viņam matus vai nagus, izpeldināt, pieskarties bērnu apģērbam. Atcerieties, mazulis satver tos pašus priekšmetus, kā Jūs, tāpēc ir tik svarīgi atgriežoties no ielas, uzreiz izmazgāt un dezinficēt rokas.

Pieauguša cilvēka piemērs jau no mazotnes māca mūs ievērot higiēnas noteikumus. Kad Jūsu mazulis spēs Jūs saprast, par ko ar viņu runājat, noteikti izstāstiet viņam, kāpēc ir nepieciešama dezinfekcija un kādos gadījumos jāizmanto speciālie spreji.

Lai nekļūdītos, jāizmanto pārbaudīta ražotāja dezinfekcijas līdzekļi. Plašu preču izvēli piedāvā kompānija “ITLA.LV”. Jūs varat saņemt konsultāciju, izvēlēties tādus antiseptiskus līdzekļus, kuri būs piemēroti Jums un droši Jūsu mazulim.

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast