Dezinfekcijas līdzekļi

Dezinfekcijas līdzekļi tiek izmantoti kā barjeras produkts pret patogēno mikroorganismu, sēnīšu un baktēriju negatīvo iedarbību uz cilvēka organismu. Sabiedriskās vietās, uz ielas un medicīniskajā vidē inficēšanās risks ir vislielākais, tāpēc dezinfekcijas līdzekļi ir nepieciešami veselīga fona uzturēšanai, sanitāri-epidemioloģisko normu ievērošanai un dažādu slimību attīstības novēršanai.

Kompānija ITLA piedāvā augstas kvalitātes dezinfekcijas līdzekļus forAsept profesionālai un lokālai izmantošanai – virsmām, instrumentiem, rokām, kājām un apaviem, par izdevīgām cenām.

Dezinfekcijas līdzekļu efektivitāte

Dažādu virsmu un ādas dezinfekcija tiek veikta ar speciāliem dezinfektantiem, kuru darbība ir vērsta uz plašas patogēno mikroorganismu grupas momentālu iznīcināšanu, pateicoties īpašajam ķīmiskajam savienojumam to sastāvā. Pie galvenajām ķīmiskajām vielām, kuras rada vislielāko aktivitāti, var pieskaitīt aldehīdus, skābekli saturošus šķīdumus, aktīvās hlora vielas, virsmaktīvās vielas, fenola savienojumus, izopropil- un etilspirtus.

Dezinfekcijas līdzekļu efektivitāti ietekmē vairāki faktori:

  • Iedarbības laiks – pirmajā etapā bojā iet 90% baktēriju, otrajā-9% un paliek tikai 1% no kopējā mikroorganismu daudzuma.
  • Koncentrācija – jo tā augstāka, jo ātrāk iet bojā slimības izraisošās baktērijas.
  • Temperatūra – ar tās palielināšanos patogēno šūnu augšana un to bojāejas ātrums pieaug, pateicoties viskozitātes un membrānas sprieguma pakāpes samazinājumam.
  • Virsmas tīrības pakāpe – daži dezinfekcijas līdzekļi, kuru sastāvā ir hipohlorīts un jodofori, savstarpēji iedarbojas ar bioloģiskajiem savienojumiem, kuri palikuši uz slikti notīrītām virsmām, kas samazina barjeraktivitāti.
  • PH līmenis – ar palielinātiem pH rādītājiem samazinās dažu pretmikrobu savienojumu aktivitāte, piemēram, kur sastāvā ir hlors vai jods.

Dezinfekcijas līdzekļu maksimālā iedarbība tiek panākta ar pareizu aktīvo vielu izvēli cīņai ar patogēniem mikroorganismiem, konkrētā uzņēmuma apstākļos un epidemioloģiskajā vidē.

Mūsu produkcija

Piedāvājam plašu dezinfekcijas līdzekļu assortimentu dažādām virsmām un ādai, vairākās līnijās: forAsept Professional, forAsept Plus, forAsept Strong. Assortimentā tāpat ir mazgāšanas dezinfekcijas līdzekļi dažādām vajadzībām un produkti individuālai aizsardzībai.

Kompānijas ITLA produkcija ir ekoloģiski tīra un tiek rekomendēta izmantošanai medicīnas, bērnu, sabiedriskajās iestādēs un individuālai aizsardzībai. Sastāvā tiek izmantoti droši un efektīvi savienojumi pret plašu patogēno mikroorganismu grupu. Starp tiem: spirti, ceturtdaļamonija savienojumi, ēteriskās eļļas, propil - un etilspirti, benzalkonija hlorīds un citi elementi.

Lai dezinfekcijas līdzekļi tiktu pasūtīti, pievienojiet preci grozam un noformējiet pirkumu. Saņemt konsultāciju par ITLA produkciju var piezvanot uz kompānijas tālruņa numuru vai e-pastā.

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast