Dezinfekcijas līdzekļi virsmu dezinfekcijai

profesionālie dezinfekcijas līdzekļi virsmu dezinfekcijaiDezinfekcijas līdzekļi ITLA.LV – ir efektīvi produkti ātrai un efektīvai darba virsmu un ierīču dezinfekcijai. Dezinfekcija, izmantojot firmas produktus, kļūst viegls un ātrs process.

Dezinfekcija parasti tiek veikta pirms virsmas attīrīšanas posma. Pārtikas daļiņas, kuras palika uz nekvalitatīvi attīrītās virsmas, kalpo par mikrobu barošanas avotiem un attīstības vietām. Optimālais sanitāri higiēniskais stāvoklis tiek sasniegts kombinētās attīrīšanas metodes ceļā, rūpīgi attīrot jebkuras virsmas ar turpmāku dezinfekciju.

Minētajā nolūkā iesakām iegādāties kvalitatīvus dezinfekcijas līdzekļus, kuri efektīvi tiek galā ar jebkādiem netīrumu veidiem. Izvēloties šādu produkciju, labāk dot priekšroku pazīstamiem ražotājiem, kuri strādā tirgū ne vienu gadu vien.

Kur nopirkt dezinfekcijas līdzekļus telpu uzkopšanai

Ja jūs vēlaties iegādāties profesionālos dezinfekcijas līdzekļus, izmantojiet firmas ITLA.LV preces. Mēs nodarbojamies ar ārstnieciski profilaktisko līdzekļu ražošanu. Sortimentā ir tikai augstas kvalitātes droši līdzekļi skaistumam un veselībai, kurus mēs padodam par zemām cenām. Dezinfekcijas līdzekļus mēs piegādājam mazumtirdzniecības partijās, kā arī vairumā. Lieliem pasūtītājiem ir pieejami individuālie sadarbības nosacījumi.

Mūsu produkcijas galvenās priekšrocības:

  • tūlītēja virsmu attīrīšana;
  • nevajag noskalot pēc lietošanas;
  • ātra izžūšana, uz apstrādātajām virsmām nepaliek pēdas;
  • patīkamas smaržas uz dabīgo ēterisko eļļu pamata.

Mūsu ražojuma mazgāšanas dezinfekcijas līdzekļi ir veiksmīgi izgājuši laboratoriskās pārbaudes un testus. Laboratorisko testu rezultāti apliecina augstu pretmikrobu un pretsēnīšu aktivitāti, kā arī līdzekļu rezultativitāti.

Virsmu dezinfekcija, izmantojot mūsu līdzekļus, tiek veikta ātri un viegli. Produkcija parasti tiek piegādāta caurspīdīgas bezkrāsainās vielas veidā ar raksturīgu spirta smaržu vai arī ar ēterisko eļļu aromātu.

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast