Dezinfekcijas līdzekļi medicīnas iestādēm

Lai pilnībā notīrītu un dezinficētu darba virsmas slimnīcās, klīnikās, skaistumkopšanas salonos un citās līdzīgās iestādēs, nepieciešams izmantot profesionālus dezinfekcijas līdzekļus. Tie ļauj atbrīvoties no jebkāda veida inficēšanās, kas palīdz saglabāt veselību klientiem un apmeklētājiem.

Dezinfekcijas līdzekļi medicīnā tiek uzskatīti par drošiem tikai tad, ja tiem ir kompleksa iedarbība. Tiem jāmāk tikt galā ar:

  • Sēnītēm;
  • Vīrusiem;
  • Baktērijām.

Turklāt vēlams, lai efekts parādās uzreiz pēc pielietošanas. Bez tam, antibakteriālie līdzekļi nedrīkst postoši iedarboties uz apstrādājamajām virsmām un cilvēka roku ādu, jo šajā gadījumā to pielietošana būs ārkārtīgi sarežģīta.

Pēc šīm pazīmēm var pārliecināties, vai antibakteriālie līdzekļi, kuri paredzēti notīrīt instrumentus un virsmas, uz kurām tiek strādāts, ir kvalitatīvi un droši.

Dezinfekcijas līdzekļi instrumentiem

Instrumentu apstrādi bieži vien veic pilnībā iegremdējot tos īpašā līdzeklī, kas ir - antiseptiķis. Lielākai efektivitātei tiem ir jābūt ar mazgāšanas efektu, lai tīrīšanas darbus pēc izmantošanas nevajadzētu veikt divas reizes.

Lielākoties dezinfekcijas līdzekļi tīrīšanai tiek pārdoti lielos iepakojumos, jo tie tiek izmantoti visu laiku un daudz. Lai aprēķinātu šķidruma patēriņu, jāņem vērā, kādā traukā instrumenti tiks mazgāti.

Pēc apstrādes priekšmetiem ir jāizžūst. Pirms tos atkal varēs izmantot paredzētajiem mērķiem.

Dezinfekcijas līdzekļi virsmām

Darba virsmas, vietās kur nepieciešama regulāra dezinfekcija, ir izgatavotas no dažādiem materiāliem. Tai skaitā – no koka, metāla, plastmasas, polimēru pārklājumiem. Tāpēc kvalitatīvi dezinfekcijas līdzekļi – tas ir sastāvs vienādi neitrāls pret visiem uzskaitītajiem materiāliem.

Dezinfekcijas līdzekļus nopirkt var gan šķidruma, gan aerosola veidā. Pēdējais variants ir īpaši ērts vertikālām virsmām, jo to ir daudz vieglāk uzklāt. Strādājot ar dezinfekcijas līdzekļiem, ieteicams izmantot individuālos aizsardzības līdzekļus.

Kompānijas ITLA piedāvājumā ir dezinfekcijas līdzekļi instrumentiem un virsmām, plašā assortimentā. Sazinieties ar mums un dienas laikā menedžeris piezvanīs Jums, lai precizētu detaļas.

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast