Balzāmi mutes dobumam un zobu pastas “Albadent” – drošie palīgi cīņā ar smaganu asiņošanu

Droši viens, katrs no mums ir kādreiz sastapies ar tādu problēmu, kā smaganu asiņošana. Visbiežāk dotā problēma kļūst pamanāma zobu tīrīšanas laikā. Kā ar to cīnīties? Kā veikt asiņošanas profilaksi? Problēmas cēloņi? Tālāk aprunāsimies par šo tēmu.

mutes skalojamie līdzekļi

Kādēļ asiņo smaganas?

Pastāv virkne smaganu asiņošanas cēloņu. Piemēram, C vitamīna nepietiekamība organismā, cukura diabēts, ARS, nieru vai KZT saslimšanas. Problēmu pasliktina smēķēšana, noteikto ārstniecības līdzekļu lietošana. Taču visbiežāk asiņošana izpaužas gingivīta un parodontīta dēļ. Tie provocē smaganu un zobiem apkārt esošo audu iekaisums. Gingivīts un parodontīts parādās cilvēkiem, kuri neveic kvalitatīvu mutes dobuma kopšanu. Rezultātā baktērijas, kuras veidojas mutē biežu maltīšu dēļ, veido zobu aplikumu, izraisa asiņošanu. Līdz ar gingivīta attīstību, izņemot asiņošanu, parādās arī sāpes smaganās, pietūkums un nepatīkama smaka no mutes. Šīs problēmas novēršanai būs nepieciešama kompleksa, pareiza mutes dobuma higiēna. Šai nolūkā ražotāji piedāvā plašu līdzekļu līniju.

Mutes skalojamie līdzekļi Albadent

Viens no efektīvākajiem līdzekļiem pret smaganu asiņošanu ir balzāms “Albadent” ar Altaja kalnu balzāmu. Intensīva skalošana pat dažas dienas rezultējas ar radikālu smaganu asiņošanas, iekaisuma un pietūkuma mazināšanos.

Vēl viens populārs produkts, kas atrisina tās pašas problēmas ir balzāms “Albadent Pavasaris pluss”, kura sastāvā iekļauts žeņšeņa bioantioksidantu komplekss. Šie inovatīvie līdzekļi uz dabīgo ingredientu bāzes:

  • novērš patogēno mikrobu vairošanos mutes dobumā,
  • pazemina pirmo parodontīta simptomu — asiņošanas un pietūkuma rašanās risku, uzlabo minerālu maiņu, smaganu un gļotādas barošanu,
  • paātrina audu atjaunošanos,
  • pazemina jūtīgumu,
  • noņem zobu aplikumu un novērš nepatīkamu smaku no mutes.

Parodonta saslimšanu paasināšanās periodā balzāmus ir ieteicams lietot 5-6 reizes dienā, savukārt profilakses nolūkos – 1-2 reizes dienā. Skalot muti ir nepieciešams 30 sekundes.

Zobu pastas pretiekaisuma ar kalnu balzāmu un žeņšeņu

Zobu pastas problemātiskām smaganām

Pretiekaisuma zobu pasta “Albadent kompleksā kopšana” ar kalnu balzāmu un fluoru nodrošina visa mutes dobuma kopšanu vienlaicīgi – gan zobu, gan smaganu daļā. Pasta ātri novērš pirmos parodontīta simptomus, niezi un dedzināšanu mutes dobumā, uzlabo minerālu maiņu un paātrina audu sadzīšanu. Mūsdienīgs pulējošs aģents nodrošina augstu efektīvu zobu tīrīšanu.

Zobu pasta profilaktiskā problemātiskām smaganām "Albadent" ar žeņšeņu un tāss ekstraktu ir efektīvs līdzeklis parodontīta profilaksei. Speciālās piedevas paaugstina zobu aplikuma notīrīšanas efektivitāti, likvidē priekšnosacījumus kariesa attīstībai un stiprina zobu emalju.

Zobu pastas ir ieteicams izmantot ne retāk par 2 reizēm dienā. Vislabākais efekts tiek nodrošināts, lietojot gan zobu pastu, gan mutes skalojamo līdzekli “Albadent”. Šajā gadījumā notiek ingredientu iedarbības savstarpēja pastiprināšana.

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast