Atjaunojoša kosmētika ķermenim Larel – karalienes cienīga izvēle

Ķermeņa kopšana ir tikpat nepieciešama – kā sejas kopšana. Larel atjaunojošā dušas želeja un balzāms– līdzekļi, kuri dāvās ne tikai svaiguma un tīrības sajūtu, bet arī labvēlīgi ietekmēs jūtīgu ādu.

Kādas ir šī kosmētikas zīmola priekšrocības?

Kosmētikas veikals ITLA.LV ir oficiāls zīmola Larel kosmētikas līdzekļu izplatītājs. Šai produkcijai, salīdzinot ar citiem analogiem ir šādas priekšrocības:

  • Augstā kvalitāte - želejas un ķermeņa balzāma sastāvā ir dabiski komponenti, pateicoties kam tiek samazināts alerģiskas reakcijas, nātrenes attīstības risks līdz minimumam.
  • Hialuronskābe – aktīvs līdzekļa komponents, kurš veicina dziļu ādas piesātinājumu ar mitrumu. Tā uzlabo vielmaiņas procesus, stimulē kolagēna un elastīna izstrādi, kuri darbojas kā ādas karkass.
  • Zīda ekstrakts izlīdzina epidermu, veidojot drošu epidermālo barjeru, kura novērš ādas dehidratāciju.
  • Patīkams aromāts – pēc līdzekļa izmantošanas uz ādas paliek maigs, visaptverošs aromāts.
  • Želeja nepadara ādu sausu – pēc izmantošanas nepaliek ādu velkoša sajūta.
  • Želejai ir maiga konsistence un tā teicami puto, kas samazina patēriņa daudzumu mazgāšanas laikā.

Līdzekļa ikdienas izmantošana uzlabo ādas stāvokli: izlīdzinās grumbiņas, tonis kļūst vienmērīgs, pazūd nelīdzenumi.

Kosmētiskie līdzekļi ķermenim: balzāmi – satur zelta mikrodaļiņas, hialuronskābi, saldo mandeļu eļļu, Ši eļļu un zīda ekstraktu. Pateicoties kompleksajai iedarbībai ir iespējams padarīt ādu zīdainu un maigu. Zelta mikrodaļiņas piešķirs ādai zeltainu toni, hialuronskābe atjaunos mitruma trūkumu, palielinās turgoru un ādas elastību. Mandeļu eļļa izlīdzinās grumbiņas, samazinās to izteiktību un novērsīs striju rašanos. Ši eļļa atjaunos bojātās epidermas šūnas, uzlabos epidermālo barjeru, kā arī samazinās kairinājumu.

Regulāra atjaunojošās želejas un balzāma lietošana dāvās svaiguma, viegluma, gaisīguma sajūtas. Maiga un samtaina āda, viegls bronzas tonis – ir tas, kas kļūs pieejams Larel kopšanas līdzekļu īpašniekam.

Balzāms un dušas želeja ir pasūtāmi kompānijas ITLA.LV vietnē. Piedāvājam izdevīgas mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības cenas klientiem no visām Latvijas pilsētām.

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast