Antibakteriālie līdzekļi pedikīram un manikīram: veidi, īpatnības

Ikvienu roku un kāju ādas kopšanas procedūru jāveic ar kvalitatīvu antibakteriālo līdzekļu izmantošanu. Higiēniskā apstrāde ir nepieciešama, lai novērstu mikrobu pārvietošanos pēc saskarsmes ar ādu vai instrumentiem. Tā tiek veikta gan pirms manipulāciju veikšanas, gan arī pēc tam.

Ādas antiseptiķis manikīram

Papildus savam pamatuzdevumam (antibakteriālā un pretsēnīšu iedarbība), šādus līdzekļus izmanto, lai (atkarībā no iedarbības virziena un preparātu veida):

  • Mīkstinātu kutikulu un atvieglotu tās noņemšanu.
  • Mitrinātu roku ādu.
  • Mīkstinātu tulznas un kāju ādas sacietējumus.
  • Veiktu ātru dezinfekciju (30 sekundes).
  • Sagatavotu dabīgos nagus mākslīgā pārklājuma uzlikšanai.

Pēdējais palīdz dezinficēt ādas virsmu un noņemt no naga lipīgo slāni. Ja to neizdarīt, mākslīgais pārklājums nebūs izturīgs, ātri noslāņosies.

Pudelīte parasti ir aprīkota ar ērtu smidzinātāju. Līdzekli izsmidzina uz roku (vai kāju) ādas un nagiem, pēc tam nepieciešams nogaidīt no 30 sekundēm līdz 5 minūtēm. Var iemasēt roku ādā līdz pilnīgai uzsūkšanai un nožūšanai.

Lietošanas nepieciešamība

Pretsēnīšu līdzekļi un antibakteriālie līdzekļi ir jālieto katram meistaram, lai cīnītos ar slimības izraisošiem un patogēniem mikroorganismiem. Tos jāieberzē sausās rokās (tā tie iedarbosies efektīvāk, nekā sajaukti ar ūdeni).

Dezinfektori atvieglo materiāla uzklāšanu, daudzus no tiem tāpat izmanto instrumentu papildus apstrādei (pēc dezinfekcijas). Tāpat tie palīdz ādas brūču gadījumos. Papildus efekts to izmantošanā: mākslīgā seguma lietošanas termiņa pagarināšana.

Antiseptiķis manikīram un pedikīram “forA Manicure” ir iefasēts ērtos traukos (no 150 ml līdz 5 litriem). Papildus aizsardzībai pret baktērijām un sēnītēm, tas veicina audu mīkstināšanu (varžacis, kutikulas) un veselīga ādas pH līmeņa uzturēšanu. Līdzeklis domāts mājas un profesionālajai lietošanai.

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast