Antibakteriālie līdzekļi dzīvniekiem: apraksts, izmantošanas īpatnības

Sadarbojoties ar interneta veikalu ITLA.LV, var uz izdevīgiem nosacījumiem iegādāties dezinfekcijas līdzekļus. Līdzekļi dzīvniekiem tiek plaši izmantoti krātiņu apstrādei, kuros tie uzturās. Tādējādi var parūpēties par dzīvnieku pasaules pārstāvju veselību.

Kaitīgo mikroorganismu iznīcināšana dod iespēju efektīvi novērst dažādu slimību attīstību, kā arī nevēlamu veidojumu rašanos, kas laika gaitā var parādīties.

Mūsu realizējamā, uz izdevīgiem nosacījumiem, produkcija tiek izmantota profilaktiskiem nolūkiem. Tās izmantošana dod iespēju novērst:

  1. Sēnīšu slimības.
  2. Dermatītus.
  3. Dažāda tipa kairinājumus, kuri rodas uz dzīvnieku ādas.

Katalogā norādīto preparātu izmantošana dod iespēju efektīvi likvidēt blaugznas, kā arī nodrošināt ātru un nesāpīgu brūču dzīšanu.

Jāņem vērā, šādi preparāti ir saderīgi ar lielu daudzumu medikamentu. Raksturīgās iezīmes rāda, ka tie nav toksiski un to sastāvā nav nekādu alergēnu.

Aerosolam piemīt rūgta piegarša, pateicoties tam tiek novērsta iespēja dzīvniekam nolaizīt preparātu. Ar mūsu produkcijas palīdzību, Jūs varat efektīvi likvidēt nepatīkamas smakas.

Izmantošanas īpatnības

Ja Jums nav pieredzes dezinfekcijas līdzekļu lietošanā, jāsaprot, kad norisinās dezinfekcija, izsmidzināšana uz virsmas tiek veikta no 10 līdz 20 cm attāluma.

Runājot par devu, uz 100 kvadrātcentimetru virsmas izsmidzina 3-4 dezinfekcijas līdzekļa devas. Šķīdums nesatur spirtu, tāpēc tam nav blakusparādību.

Taču nevajadzētu pieļaut šāda līdzekļa iekļūšanu acīs. Ieteicams sargāt to no bērniem, nepieejamā vietā, neizmantot ārējai lietošanai. Pielietojot, virsmu, kuru jādezinficē, ir jānotīra no netīrumiem. Uzklāto līdzekli jāatstāj uz 20-30 minūtēm. Pēc tam virsmu jānoslauka ar mitru salveti.

Katalogā piedāvātie profesionālie dezinfekcijas līdzekļi tiek izmantoti ne tikai kā antibakteriālie līdzekļi dzīvniekiem: krātiņu apstrādei, bet arī trauku dezinfekcijai, kurus izmanto dzīvnieki. Pēdējos pirms dezinfekcijas ir jāatbrīvo no netīrumiem. Pēc mikrobu iznīcināšanas, 20-30 minūtes apstrādājamos traukus skalo ar ūdeni.

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast