Atpakaļ uz produkciju «Organiskie hidrolāti /Ziedūdens»

Rozmarīna hidrolāts (Rosmarinus officinalis), organisks, 200 ml

11.90 EUR13.90

Cena:

Aromatherapy

 

Sertifikati BIO

Kas ir hidrolāts?

Hidrolāts (ziedu ūdens)  - ūdens, kas paliek pēc ēterisko eļļu ražošanas. Tas kondensējas no tvaika, kas izgājis cauri augu izejvielām: zālei, lapām, saknēm, mizai vai ziedlapiņām. Rezultātā sanāk divas nesajaucamas frakcijas: hidrolāts un nedaudz ēteriskās eļļas. Ēteriskā eļļa tiek atdalīta, un atlikušais ūdens ir hidrolāts. Tāpat kā ēteriskās eļļas, arī hidrolāti ir noderīgu vielu koncentrāts, taču to iedarbība ir maigāka un droši lietojama tīrā veidā.

  • Piemīt spēcīgas reģenerējošas īpašības.
  • Atjauno asinsriti un ādas maiņas procesus.
  • Piemērots jebkura ādas tipa kopšanai.
  • Nostiprina matu saknes, stimulē augšanu, dod tām spēku.
  • Var lietot kā līdzekli pēc skūšanās un epilācijas. 

Rozmarīna hidrolāts ādai atgriež veselīgu izskatu, noņem iekaisumus un kairinājumus, aktivizē asinsriti un limfoliku. Pilnvērtīgi mitrina ādu, atdzīvina to, mazina taukaino spīdumu. Labi piemērots nobriedušas ādas kopšanai, jo tam piemīt spēcīgas reģenerējošas īpašības. Normalizē tauku un sviedru dziedzeru darbību.

Viens no labākajiem hidrolatiem matu kopšanai: piešķir tiem spēku un tvirtumu, stiprina saknes, veicina augšanu, cīnās ar cirptiem galiem. Lieto kā līdzekli pēc skūšanās un epilācijas.

Rozmarīna hidrolata aromāts paaugstina smadzeņu darbības darbspējas un intensitāti, pastiprina uzmanības koncentrāciju. Stiprina pašapziņu, paaugstina stresa noturību. Veicina plaušu attīrīšanos no netīrumiem, samazina smēķēšanas tieksmi.

Lietot kā istabas aerosolu vai aerosolu sejai noguruma sajūtas gadījumā. Pamēģiniet apšļakstīt seju mācību vai lasīšanas laikā, lai uzlabotu atmiņu. Tā kā rozmarīns uzlādē ar enerģiju, to nav ieteicams lietot pirms gulētiešanas.

Pēc sauļošanās vakarā izsmidziniet rozmarīna hidrolatu uz saulē izžāvētas ādas un matiem. Vēsais svaigums atvēsinās, nomierinās.

Vakarā pēc darba dienas izsmidziniet rozmarīna hidrolatu uz pēdām, apakšstilbu, ikru muskuļiem, tas palīdzēs Jums nogurumu noņemt no kājām.

Pēc rīta ūdens higiēnisko procedūru pieņemšanas apūdeņojiet ķermeni ar rozmarīna hidrolatu, tas atstās tonizējošu iedarbību uz Jūsu garastāvokli, bet Jūsu ādu pasargās kā labu dezodorantu.

Kontrindikācijas:

nav ieteicams uzklāt uz ādas pirms došanās saulē (stimulē melanīna izstrādi). Epilepsija. Lietot ar piesardzību grūtniecības periodā un bērniem līdz 3 gadu vecumam.

Lietošanas veidi

  • kā toniku izsmidzina uz kakla un sejas ādas pēc nomazgāšanas, noberž ar vates disku, ja vēlas uzklāt atkārtoti un atstāj uz ādas. Ieteicams ikdienas kopšanai. Piemērots visiem ādas tipiem.
  • matu skalošanai, asinsrites uzlabošanai ādas epidermā. Matu aizsardzībai pirms došanās ārā izsmidzināt hidrolatu uz matiem un ļaut tam žūt, īpaši ieteicams rudens un ziemas laikā.
  • kosmētikas līdzekļu bagātināšanai nepieciešamo hidrolata daudzumu pievienot šampūnam, balzāmam, skrubim
  • kā kosmētiskais ledus, saldēt hidrolatu speciālā formā ledum, berzt poru sašaurināšanai un sejas ādas bikšturiem.
Lietošanas pamācība:

Pēc atvēršanas ieteicams uzglabāt ledusskapī ne ilgāk kā 6 mēnešus.

Sastāvs:

Rosmarinus Officinalis -100% tīrs un dabisks.

Tilpums (ml):
200 ml
Artikuls:
FR6272

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast