Atpakaļ uz produkciju «Organiskie hidrolāti /Ziedūdens»

Organiskais BIO lavandas hidrolāts

7.50 EUR9.50

Cena:

Bio kosmētika Italija

Kas ir hidrolāts?

Hidrolāts (ziedu ūdens)  - ūdens, kas paliek pēc ēterisko eļļu ražošanas. Tas kondensējas no tvaika, kas izgājis cauri augu izejvielām: zālei, lapām, saknēm, mizai vai ziedlapiņām. Rezultātā sanāk divas nesajaucamas frakcijas: hidrolāts un nedaudz ēteriskās eļļas. Ēteriskā eļļa tiek atdalīta, un atlikušais ūdens ir hidrolāts. Tāpat kā ēteriskās eļļas, arī hidrolāti ir noderīgu vielu koncentrāts, taču to iedarbība ir maigāka un droši lietojama tīrā veidā.

Гидролат лаванды био

Organiskais BIO lavandas hidrolāts

  • nomierina un dezinficē;
  • atjauno bojātu un alerģisku ādu;  
  • palīdz pie saules un karstuma apdegumiem;
  • attīra poras, regulē tauku dziedzeru darbību;  
  • mitrina ādu un noņem tūsku.

Nomierinošs, relaksējošs, pretiekaisuma ziedu ūdens, ideāli piemērots kombinētai un jutīgai ādai. Lavandas hidrolāts nomierina, atsvaidzina un mazina epidermas pietūkumu. Tam ir izteikta nomierinoša un relaksējoša iedarbība uz nervu sistēmu.

Lavandu, ko izmantojam šī hidrosola ražošanai, Pjemontas reģionā ar mīlestību un rūpību audzē mazie vietējie ražotāji, cienot šo zemi!

Šo hidrolātu var izmantot dažādi:

- kā toniku: uzklājot uz sejas tīrā veidā, tas veic to pašu funkciju, palīdzot atjaunot pareizu ādas pH līmeni pēc attīrīšanas.

- atsvaidzināšanai un mitrināšanai: uzglabājiet to ledusskapī un izsmidziniet uz sejas ikreiz, kad jūtat, ka jums ir nepieciešams tūlītējs enerģijas lādiņš!

- kā pamatu maskām: ūdens vietā pievienojiet hidrolātu, lai bagātinātu savu seju un matus ar vērtīgām īpašībām!

- kā mājas kosmētikas sastāvdaļa: ūdens fāzē tas ir lieliski piemērots jutīgai ādai, nomierinošu krēmu pēc sauļošanās, losjonu pēc skūšanās un maigu divfāžu kosmētikas noņemšanas līdzekļu izveidošanai.

- uz matiem: nedaudz skābais hidrolāta pH palīdz matiem palikt mīkstiem un spīdīgiem. Varat to izmantot atšķaidītu ar šampūnu vai tīru kā skābes skalošanu, tādā gadījumā vienkārši izsmidziniet to tieši uz mitriem matiem kā pēdējo soli pirms žāvēšanas.

- Kā prettūskas līdzeklis nogurušām acīm un ādai: nav nekā labāka par kompresi nogurušām un pārpūlētām acīm, lai mazinātu tumšos lokus un tūsku, atgriezt svaigu, izteiksmīgu un atbrīvotu ādu.

Artikuls:
L0484

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast