Atpakaļ uz produkciju «Organiskie hidrolāti /Ziedūdens»

Kanēļa hidrolāts (Cinnamomum zeylanicum), organisks, 200 ml

11.90 EUR13.90

Cena:

Aromatherapy and cosmetic

 

Sertifikati BIO

Kas ir hidrolāts?

Hidrolāts (ziedu ūdens)  - ūdens, kas paliek pēc ēterisko eļļu ražošanas. Tas kondensējas no tvaika, kas izgājis cauri augu izejvielām: zālei, lapām, saknēm, mizai vai ziedlapiņām. Rezultātā sanāk divas nesajaucamas frakcijas: hidrolāts un nedaudz ēteriskās eļļas. Ēteriskā eļļa tiek atdalīta, un atlikušais ūdens ir hidrolāts. Tāpat kā ēteriskās eļļas, arī hidrolāti ir noderīgu vielu koncentrāts, taču to iedarbība ir maigāka un droši lietojama tīrā veidā.

Kanēļa hidrolāts - kanēļa mizas tvaika destilācijas produkts. Tas ir aromātisks ziedu ūdens, kas satur ūdenī šķīstošas augu derīgās sastāvdaļas un ēteriskās sastāvdaļas. Hidrolāti īpašību ziņā atšķiras no ēteriskajām eļļām, jo sastāv no ūdens fāzes un ūdenī šķīstoša augu ekstrakta.

Vispārēja iedarbība: stimulējoša, antiseptiska, antioksidanta, pretiekaisuma, atkrēpojoša, pretsāpju. Uzlabo asinsriti, atslābina un sasilda ķermeni. Lieto noguruma gadījumā un kad nepieciešams koncentrēties. Gremošanas stimulators. Labvēlīgi iedarbojas uz veģetatīvo nervu sistēmu, nomierina un palīdz relaksēties stresa situācijās.

Kosmētiskā lietošana:

Ir vērts būt kārtīgam cilvēkiem ar noslieci uz alerģijām! Ieteicams nobriedušai, taukainai, normālai un kombinētai ādai, nogurušai un blāvai ādai. Attīra un tonizē ādu, novērš bālumu. Ilgstoša lietošana veicina labu sejas krāsu. Lieto kā iesildošo līdzekli. Var atšķaidīt ar citiem hidrolatiem vai ūdeni maigākai iedarbībai.

Aktīva un jutekliska sastāvdaļa krēmos un ķermeņa losjonos: lieto, lai piešķirtu juteklisku un siltu, garšīgu un viegli saldu, raksturīgu aromātu. paaugstina dažādu orgānu un audu apasiņošanas efektivitāti. Izmanto līdzekļos pret celulītu. Pastiprina vielmaiņu, kavē svara palielināšanos. Tonizē un atjauno ādu, paaugstina tās tvirtumu, rada spēcīgu pievilkšanas un tonizējošu iedarbību uz ādu. Regulē ūdens, tauku un siltuma apmaiņu organismā. Sēnīšu infekciju profilaksei un ārstēšanai ieteicams apstrādāt kāju ādu.

Lieto matu izkrišanā: stimulē matu sīpolu barošanos un aktivizē “aizmigušos” sīpolus. Uzlabo matu struktūru. Kā skalošana tumšiem matiem.

Psihiski emocionāla iedarbība:

kanēlis uzlabo cilvēka emocionālo stāvokli – uzmundrina, sasilda, novērš depresīvos stāvokļus. Rosina uz radošumu un iedvesmu. Palīdz tikt galā ar nogurumu, vientulības sajūtu. Veicina optimismu, ticību saviem spēkiem un pašcieņu. Uzbudina, veicina uzplaukumu, panākumus darbos, dod dziedināšanas enerģiju.

Afrodiziaks. Pastiprina jutekliskumu, atbrīvo, ir erotisks stimulators galvenokārt vīriešiem, paaugstina potenci. Harmonizē mēneša ciklu sievietēm, mazina mēneša sāpes, pastiprina seksualitāti.

 Lietošanas veidi

kā toniku izsmidzina uz kakla un sejas ādas pēc nomazgāšanas, noberž ar vates disku, ja vēlas uzklāt atkārtoti un atstāj uz ādas. Izsmidzināt uz matiem.

kosmētikas līdzekļu bagātināšanai nepieciešamo hidrolata daudzumu pievienot šampūnam, balzāmam, skrubim

kā kosmētiskais ledus saldēt hidrolatu speciālā formā ledum, berzt poru sašaurināšanai un sejas ādas bikšturiem.

 

Lietošanas pamācība:

Pēc atvēršanas ieteicams uzglabāt ledusskapī ne ilgāk kā 6 mēnešus.

Sastāvs:

Cinnamomum zeylanicum

100% tīrs un dabisks.

Tilpums (ml):
200 ml
Artikuls:
FR0842

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast