Atpakaļ uz produkciju «Organiskas kosmētiskās eļļas»

Organiskā rīcineļļa Ricinus communis, 50 ml

8.90 EUR10.90

Cena:

Castor

 

Sertifikati BIO

To lieto kā līdzekli matu, uzacu, skropstu, kā arī sejas un roku ādas kopšanai.

Labs līdzeklis sausas un jutīgas ādas mīkstināšanai. Pateicoties īpašībai izlīdzināt ādu, tā palīdz novērst sīkas krunciņas, kas padara to ideālu acu plakstiņu ādas kopšanai, uz kuriem visātrāk veidojas sīkas krunciņas. Daudzi norāda, ka rīcineļļas iedarbība ir tik efektīva, ka rezultāts ir pamanāms jau pēc dažām regulāras lietošanas dienām.

Pret grumbām zem acīm
uzklāj siltu eļļu uz ādas ap acīm un kārtīgi iedzen to ar pirkstu galiem. Ja šo procedūru veic 2-3 reizes mēnesī, tad var atbrīvoties no daudzām seklām grumbām un brīdināt jaunu veidošanos.

Grumbu novēršana uz sejas
Ieteicams uzkarsēt eļļu līdz komfortabli karstajai temperatūrai, tad uzklāj eļļu uz sejas ādas un ar vieglām pirkstu kustībām masē seju. Pēc 1,5-2 stundām noņem nepiesūkušās eļļas atliekas ar vates disku. Procedūras efektivitātes uzlabošanai rīcineļļai var pievienot ēteriskās eļļas.

Skropstu nostiprināšana

katru dienu skropstām uzliek eļļu ar suku, arī to sakņu rajonā. Rezultātā skropstas nostiprinās, retāk izkrīt, kļūst biezākas un garākas.

Matu nostiprināšana

nelielu eļļas daudzumu sarīvē plaukstās un ar masāžas kustībām uzklāj uz galvas ādas, pēc tam sadala pa matu garumu. Ļaujiet eļļai uzsūkties 30 minūtes-2 stundas. Pēc tam eļļu rūpīgi noskalo ar šampūnu. Ja nepieciešams, atkārtoti noskalot ar šampūnu. Var izmantot arī rīcineļļu visai naktij. Uzklāj līdzekli pirms gulētiešanas un uzvelc dušas cepurīti. No rīta matus rūpīgi izskalot ar šampūnu. Lai rīcineļļa matiem tos izārstētu no izkrišanas, jāpaiet laikam. Matu folikulu atjaunošana un jaunu matu augšanas aktivizēšanās nenotiek pāris dienu laikā. Ja regulāri ar rīcineļļu atveseļosiet šķipsnas 3 mēnešu laikā tas radīs ievērojamu matu stāvokļa uzlabošanos.

Kontrindikācijas: nav

Glabāšana: tumšā vietā.

Sastāvs:

Ricinus communis (Omega 9 -90%, Mono unsaturated atty acids, Vitamin E)

100% organisks. No ekoloģiskās lauksaimniecības.

 

Tilpums (ml):
50 ml
Artikuls:
FR6623

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast