Atpakaļ uz produkciju «Organiskas kosmētiskās eļļas»

Nīma eļļa Melia Azadirachta Bio, 100% dabīga, 100 ml

11.90 EUR14.90

Cena:

Made Italy

Azadirachta Indica sēklu eļļa (100% tīra)

Nīms-mūžzaļš augs no Indijas( Azadiracta Indica), kas var izaugt līdz 25 metriem un spēj dot nelielus dzeltenīgus augļus, kas satur aktīvas sastāvdaļas, kuras izmanto kosmētikā un dermatoloģijā. Eļļu iegūst  ar aukstās presēšanas metodi no nīma koka augļu kauliņiem(Azadirachtaindica). Pēc izskata atgādina olīves. Katrā auglī atrodas viena sēkla, bet tā iekšpusē vairāki kodoli.

Nīma eļļa ir bagāta ar oleīnskābi (44,21%), linolskābi (19,01%) un piesātinātiem taukiem, piemēram, palmitīnskābi un stearīnskābi. Tai piemīt spēcīgas antiseptiskas, antibakteriālas un pretsēnīšu īpašības.

Tās aktīvās sastāvdaļas azadirahtīns (Azadirachtin )ir spēcīgs dabisks insekticīds un repelents. Eļļa ir efektīva pret ērcēm, utīm, laputīm un lielāko daļu augu parazītu, tostarp košenilu un zirnekļa ērcītēm.

Brūngani – zaļā krāsā, tai ir raksturīga stipra un asa smarža.

Kosmētiskā pielietošana:

Visbiežāk to iesaka pievienot krēmiem, ziedēm, kosmētiskajām eļļām un tīrīšanas līdzekļiem, lai mitrinātu un risinātu ādas problēmas, kā arī šampūniem un balzāmiem pret matu izkrišanu, blaugznām, cīņā pret dažādiem parazītiem.

Problemātiskas ādas ārstēšanai — aknei, mikozei, ādas infekcijām.

Pievienojiet kāju krēmam nīma eļļu, tas piešķirs krēmam pretmikrobu, pretsēnīšu efektu.

Nīma eļļu var pievienot mājās gatavotām ziepēm. Tā kā šādas ziepes ir spēcīgs un efektīvs līdzeklis ādas attīrīšanai, tās nesausinās ādu, bet tieši otrādi – iedarbosies mīkstinoši un mitrinoši. Pateicoties spēcīgajām mitrinošajām īpašībām, šīs ziepes ir ideāli piemērotas ļoti sausai un dehidrētai ādai.

Ļoti efektīvs matu kopšanas līdzeklis jebkuram matu tipam, bet īpaši ieteicams smalkiem, sausiem un trausliem matiem, kā arī taukainiem matiem. Tas novērš galvas ādas sausumu, lobīšanos, niezi, blaugznas, palīdz atjaunot epidermu un matu folikulus. Eļļai piemīt atjaunojošas īpašības, tā atbalsta veselīgu šūnu dalīšanos un stimulē matu folikulu augšanu un darbību. Regulāra nīma eļļas lietošana veicina biezāku, stiprāku un greznāku matu augšanu.

Ļoti efektīvs pret kukaiņiem, laputīm un augu parazītiem. Kukaiņi, kas nogaršojuši nīmu, pārstāj baroties un vairoties un tas noved tos pie bojāejas. Kā pagatavot šķīdumu augu izsmidzināšanai: pievienojiet 1 tējkaroti nīma eļļas un ¼ tējkarotes šķidro ziepju 1 litram ūdens, enerģiski samaisiet un izsmidziniet iegūto šķīdumu uz augiem. Pirms katras lietošanas reizes sakratiet.

 

Масло нима

Lietošanas pamācība:

Tikai ārīgai lietošanai.
Blakusparādības: individuāla nīma eļļas nepanesība. Par cik nīma eļļa ir tradicionāls kontracepcijas līdzeklis ājurvēdas receptēs, grūtniecēm vai tām, kuras vēlas grūtniecību, no tās vajadzētu izvairīties.

Pielietošanas procents: 5%

Sastāvs:

Melia Azadirachta Seed Oil (100% pure)

Tilpums (ml):
100 ml
Artikuls:
L0880

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast