Atpakaļ uz produkciju «Organiskas kosmētiskās eļļas»

Melno ķimeņu organiskā eļļa Nigella sativa, 50 ml

13.90 EUR15.90

Cena:

Black cumin

 

Sertifikati BIO

Terapeitiskās īpašības:

Pretiekaisuma, antiseptiska, pretinfekcijas, pretsēnīšu. Efektīvi aknes, psoriāzes, ekzēmas, pigmentācijas, sauļošanās seku ārstēšanā.

 Kosmetoloģijā lieto, lai:

  • ādas kopšanu ar akūtiem iekaisumiem;
  • niezes, alerģiju, neirodermītu gadījumā;
  • taukainā seborejā;
  • sēnīšu kāju bojājumos, tūskās un nosprostojumos;
  • psoriāzes, ekzēmas atvieglojumi, atņemot, aukstumpumpas un citas dermatozes;
  • intensīvai matu mitrināšanai

Ķimeņu eļļu nav vēlams izmantot tīrā veidā kā eļļas kopšanu. Labāk lietot kombinācijā ar citām eļļām un papildināt ar nepieciešamajām ēteriskajām eļļām. Noteikti jākombinē ar mitrinošu krēmu. Tāpat labi iekļaut kosmētikas sastāvā 10% ievades procentos.

Svarīgi ievērot visus eļļas kopšanas noteikumus ādai.

  • Lietot eļļu tikai uz mitras ādas.
  • Pēc eļļas uzklāšanas ieteicams uzklāt krēmu.
  • Kā kopšana krēma vietā ne biežāk kā 2 reizes nedēļā.

Pret grumbām

Eļļa var palīdzēt pret ādas sausuma radītajām grumbām. Pateicoties sastāvam, notiks ādas lipīdu profila atjaunošanās, palielināsies tās mitrinātība.

Ādas pretnovecošanās kopšana sejai ar tieksmi uz akni

Eļļa labi darbojas no visu veidu pinnēm, noņem iekaisumu, veicina mikrofloras normalizēšanos. Lieliski lietot krēmu sastāvā taukainai, problemātiskai ādai, pret pūtītēm uz sejas. Tāpat var ievadīt māla masku sastāvā bez bailēm par iekaisumu daudzuma palielināšanos.

Vienkāršākais pielietojums – iekurināt ēdamkaroti māla līdz bieza krējuma konsistencei un pievienot tējkaroti ķimeņu eļļas. Uzklāt uz attīrītas ādas un pēc 10 minūtēm noskalot.

 Lietošana ķermeņa ādai

Masāžas eļļa sausai ķermeņa ādai

Šī ķermeņa masāžas eļļa lieliski noderēs sausai, lobīgai ādai. Par pamatu var ņemt stabilāku un universālāku Argana eļļu, un pievienot 20% melno ķimeņu eļļas. Papildināt maisījumu var ar ēteriskajām eļļām.

Kājām

Ir atsevišķi pētījumi, kas liecina par iespēju izmantot melno ķimeņu eļļu kāju veselībai. Timohinonam, kas ietilpst eļļas sastāvā, ir ievērojama aktivitāte attiecībā uz sēnīšu infekcijām, ko izraisa Candida tropicalis, Aspergillus flavus. Šādā gadījumā lietderīgi ir apvienot ar pretsēnīšu ēteriskajām eļļām, piemēram, tējas koku, citronu.

Kontrindikācijas: nav

Glabāšana: tumšā vietā.

Sastāvs:

Nigella sativa (Omega 6 - 50 < 60%, Omega 9 - 30%, stearīnskābe 4%, vitamīns E, dzelzs, Fosfors, karotīns Nigelline, Nigellone)

100% organisks. No ekoloģiskās lauksaimniecības.

Tilpums (ml):
50 ml
Artikuls:
FR6548

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast