Atpakaļ uz produkciju «Matu kopšana un tonēšana»

Serums matiem QUIN termoaizsardzība

8.90 EUR9.90

Cena:

Paredzēts, lai aizsargātu matus no augstas temperatūras iedarbības, izmantojot fēnu, lokšķēres, matu taisnotāju utt. Matu aizsardzības pamatā ir rūpīgi atlasīta maisījuma sastāvdaļas  - Advanced Thermo Guard, kas rada elastīgu aizsargplēvi uz matiem. Ja neizmantot termoaizsardzības līdzekļus un pakļaut matus augstai temperatūrām (200⁰C), tad mati piedzīvos "termisko šoku", tie kļūs sausāki, trauslāki.

Serums palīdz novērst matu sastāva degradēšanos(peptīdu ķēdes, savītas keratīna šķiedras, kas savienotas ar krusteniskām disulfīda saitēm), ja tās tiek pakļautas ļoti augstai temperatūrai  (200 ⁰C) no veidošanas ierīcēm. Serums nodrošina īpašu aizsardzību pret bojājumiem, ne tikai termiskiem, bet arī mehāniskiem – matu galiem. Augsta termiskā aizsardzība nodrošina ātrāku matu ieveidošanu (īsāks taisnotāja vai matu ruļļu kontakts ar matiem) un atvieglo mitru un sausu matu saķemmēšanu. Izveido uz matiem sava veida ūdeni atgrūdošu “vairogu”, kas pasargā krāsotus matus no pārmērīgas krāsas izskalošanās. Pēc uzklāšanas mati ir zīdaini un dabiski.  Serums atstāj uz matiem patīkamu, izmeklētu un noturīgu aromātu.

  • produkta formula, kuras pamatā ir Advanced Thermo Guard tehnoloģija, novērš pārmērīgu galveno matu sastāvdaļu degradāciju;
  • samazina laiku veidojot ar lokšķērēm vai ar matu taisnotāju;
  • atvieglo mitru un sausu matu ķemmēšanu un frizūras ieveidošanu;
  • aizsargā krāsotus matus no pārmērīgas krāsu izmazgāšanās;
  • uz matiem atstāj patīkamu, izsmalcinātu un noturīgu aromātu;
  • padara matus zīdainus

Pielietošana : uzklājiet dažus pilienus seruma matos, pirms sākat tos žāvēt ar fēnu. Pirms izmantojiet lokšķēres vai citus matu ieveidošanas līdzekļus uzklājiet serumu uz sausiem matiem, īpaši matu galos. Nelietojiet pārāk daudz seruma. Nenoskalojiet. Ieveidojiet matus. Drīkst pielietot pēc katras matu mazgāšanas reizes.

Piezīme: uzglabāt pie temperatūras zemākas par  25 °C. Pasargāt no tiešiem saules stariem. Sargāt no bērniem.

Tilpums (ml):
30 ml

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast