Atpakaļ uz produkciju «Dezinfekcijas līdzekļi instrumentiem»

Dezinfekcijas līdzeklis instrumentiem "forAsept Strong instrumentiem" 200 ml

5.00 EUR8.00

Cena:

Dezinfekcijas līdzeklis instrumentu ātrai dezinfekcijai

Caurspīdīgs, bezkrāsains līdzeklis šķidruma veidā ar raksturīgu spirta vai smaržvielu smaržu, kurš ir gatavs lietošanai un paredzēts: instrumentu un ierīču ātrai dezinfekcijai.

Galvenās priekšrocības:

  • Ekspress- ekspozīcija no 30 sek. līdz 3 min.;
  • Virsmas pēc apstrādes nav janoskalo;
  • Ātri žūst un neatstāj pēdu apstrādātās virsmās;
  • Taupīgs pielietošanā.
  • Satur 70% spirta

 ēteriskās eļļas

 

 

Darbība:

Līdzeklim piemīt baktericīda, fungicīda  un virulicīda  iedarbība. Apveltīts  ar pretmikrobu aktivitāti  pret gramnegatīviem un grampozitīviem mikroorganismiem,  ieskaitot tuberkulozes  mikobaktērijas, t. sk. enterālo un parenterālo hepatīta vīrusiem ( t.sk. hepatīta A,B,C), HIV, poliomielīta, adenovīrusiem, entoravīrusiem,  rotavīrusiem, SARS vīrusiem, „putnu” gripa H5N1 vīrusiem, „cūku” gripa A/H1N1vīrusiem, cilvēka gripa, herpesa  vīrusiem un citiem vīrusiem, Candida un Trihofitona veida sēnēm.

ekspozīcijas laiks

Lietošanas pamācība:

Līdzeklis tiek pielietots ātrai tekošai dezinfekcijai ārstnieciskās, profilaktiskās iestādēs, frizētavās, salonos, viesnīcās,  tirdzniecibas un sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumos, izglītības iestādēs, sporta iestādēs.

Līdzekli smidzina uz virsmu koncentrēti. Virsmām jābūt pilnīgi saslapinātam. Līdzeklis saglabā savu iedarbību uz slapjām virsmām. Līdzeklis ir salizturīgs. Dezinficējot virsmas, līdzekļa pielietojamais daudzums nedrīkst pārsniegt 50 ml/m².

Dezinficējošām virsmām jābūt izturīgam pret spirta šķīdumu.

Sastāvs:

etilspirts 42%, propanol-2 38% (kopā spirta 70%), Alkylbenzyl Dimethylammonium Chlorides, Aqua , Essential Oils, funkcionālās piedevas

Tilpums (ml):
200 ml
Derīguma termiņš:
3 gadi
Artikuls:
046

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast