Atpakaļ uz produkciju «Apavu dezinfekcijas līdzekļi»

Apavu dezinfekcijas līdzeklis "forAsept Strong apaviem" 1 L

12.00 EUR17.00

Cena:

Caurspīdīgs, bezkrāsains līdzeklis šķidruma veidā ar raksturīgu spirta vai smaržvielu smaržu, kurš ir gatavs lietošanai un paredzēts: apavu iekšējas virsmas ātrai dezinfekcijai. Līdzeklim piemīt baktericīda, fungicīda  un virucīda  iedarbība. 

Galvenās priekšrocības:

  • Ekspress- ekspozīcija no 30 sek. līdz 3 min.;
  • Apveltīts ar pretmikrobu un pretsēnīšu iedarbību;
  • Noverš nepatīkamu smaku;
  • Ātri žūst;
  • Ļoti ekonomisks līdzeklis, 

 

Ēteriskās eļļas

Darbība:

Apveltīts  ar pretmikrobu aktivitāti  pret gramnegatīviem un grampozitīviem mikroorganismiem,  ieskaitot tuberkulozes  mikobaktērijas, t. sk. enterālo un parenterālo hepatīta vīrusiem ( t.sk. hepatīta A,B,C), HIV, poliomielīta, adenovīrusiem, entoravīrusiem,  rotavīrusiem, SARS vīrusiem, „putnu” gripa H5N1 vīrusiem, „cūku” gripa A/H1N1vīrusiem, cilvēka gripa, herpesa  vīrusiem un citiem vīrusiem, Candida un Trihofitona veida sēnēm.

Ekspozīcijas laiks

Pielietošanas apvidi: Līdzeklis tiek pielietots apavu iekšvirsmu ātrai dezinfekcijai sporta iestādēs, boulungos, sporta klubos, slidošanas bāzēs, slēpošanas bāzēs.   


                        

Lietošanas pamācība:

Smidzināt uzapavu iekšvirsmu 3-4 dozas no 5-15 cm attāluma. Līdzeklis saglabā savu iedarbību uz slapjām virsmām. Līdzeklis ir salizturīgs. Dezinficējot virsmas, līdzekļa pielietojamais daudzums nedrīkst pārsniegt 50 ml/m². Līdzekli nedrīkst sajaukt ar citiem produktiem!

Sastāvs:

Ethanol, propan-2-ol, Alkylbenzyl Dimethylammonium Chlorides, Aqua , Essential Oils

Tilpums (ml):
5 L
Derīguma termiņš:
3 gadi
Artikuls:
047/1

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast