Atpakaļ uz produkciju «Organiskas serumi, krēmi, gēli, vitamīni sejai»

Serums sejai ar mitrinošām un atjaunojošām īpašībām Hialuronskābe

11.50 EUR14.00

Cena:

Made Italy

Bestsellers, lielisks pretnovecošanās serums ar mitrinošām, atjaunojošām un nostiprinošām īpašībām.

Hialuronskābe (Hyaluronic Acid)- dabisks polisaharīds, kas dabiskā veidā izstrādājas cilvēka organismā. Tā palīdz savienot ūdeni ar kolagēnu, iedarbojas kā mitrinošs, mīkstinošs un smērējams līdzeklis locītavām, matiem, ādai, acīm.

Dabiskā hialuronskābe no vienas puses ir saistīta ar kolagēnu, bet no citas puses – ar ūdens molekulām, tā atbild par ādas blīvumu, tvirtumu un elastību. Ar gadiem dabiskā kolagēna un hialuronskābes izstrādāšana organismam samazinās, tāpēc āda vairāk tiek pakļauta  dehidratācijai un tonusa zudumam. 

Izceļ divu veidu hialuronskābes sejai, ko izmanto kosmētikā: augstas molekulmasas un zemas molekulmasas. Augsti molekulārā hialuronskābe sejai iedarbojas tieši uz epidermas virsmu, izveido uz tās hidrolipīdu plēvi, mīkstina atmirušās ādas šūnas, samazina ādas lobīšanos, atjauno ūdens līdzsvaru, acumirklī mitrina, izlīdzina dehidratācijas grumbas. Zemas molekulmasas(fragmentētā) hialuronskābei piemīt spēja nokļūt ādas dermālajā kārtā, novērš transepidermālo mitruma zudumu šūnām, tai ir izteikta un ilgtspējīga mitrinoša un izlīdzinoša iedarbība. Rada antioksidantu aizsardzību, atjauno hialuronskābes rezerves, tai piemīt atjaunojoša iedarbība un ir piemērota nobriedušai ādai.

Piedāvātais dabiskas izcelsmes hialuronskābes komplekss ir ļoti efektīvs, pateicoties dažādu molekulmasu hialuronskābju maisījumam: ļoti zemas, zemas, vidējas un augstas molekulmasas.

Zemas un ļoti zemas molekulmasas maisījums iekļūst dziļāk, garantējot apjomu palielinošu un grumbu izlīdzinošu efektu, ko nevar panākt tikai ar vienu molekulmasu.

Vidējas līdz lielas molekulmasas maisījums nodrošina intensīvu mitrināšanu.

Tieši tāpēc komplekss nodrošina mērķtiecīgu grumbu samazināšanu, tūlītēju un ilgstošu liftinga efektu, uzlabo sejas vaibstus un dekoltē zonu.

Гиалуроновая кислота

Lietošanas pamācība:

Tīrā veidā kā serums sejai. Ar vieglām masējošām kustībām uzklāt 2 pilienus uz attīrītas sejas ādas. 

1-2 pilienus pievienojiet Jūsu krēmam, lai uzlabotu tā īpašības.

Kā aktīvā sastāvdaļa neatkarīgā kosmētikas ražošanā.

Serums La saponaria ir tīrs un neizraisa fotosensitivitāti! Jūs varat izmantot hialuronskābi no rīta un vakarā, arī vasarā!

Sastāvs:

Aqua, Sodium Hyaluronate, Benzyl Alcohol, Sodium Dehydroacetate

Tilpums (ml):
30 ml
Artikuls:
L1702

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast