Atpakaļ uz produkciju «roku un ādas ātrai dezinfekcijai»

"forAsept Plus rokām" -Dezinfekcijas līdzeklis rokām, 1 L

9.00 EUR13.00

Cena:

Gatavs lietošanai spirta šķīdums roku ātrai dezinfekcijai

Caurspīdīgs, bezkrāsains līdzeklis šķidruma veidā ar patīkami vieglu aromātu. Paredzēts ātrai roku dezinfekcijai. Līdzeklim piemīt baktericīda, fungicīda  un virulicīda  iedarbība. 

Galvenās priekšrocības:

  • Ekspres-ekspozīcija no 3 līdz 5 minūtēm.
  • Pēc apstrādes nav jānomazgā.
  • Prolongēta līdzekļa darbība līdz 3 stundām .
  • Neizraisa alerģiju arī lietojot ilgstoši.
  • Nekairina un nesausina ādu. Lai roku āda saglabātos elastīga un mīksta, produktam tiek pievienotas mīkstinošas un mitrinošas vielas.
  • Spirta saturs 28%

Pielietojams ātrai kārtējai dezinfekcijai ārstnieciski-profilaktiskās iestādēs, frizētavās, salonos, viesnīcās, tirdzniecības un sabiedriskās ēdinašanas uzņēmumos, izglītības iestādēs, sporta iestādēs. 

Ēteriskās eļļas

Pasūtījuma informācija

 

Darbība:

Apveltīts  ar pretmikrobu aktivitāti  pret gramnegatīviem un grampozitīviem mikroorganismiem,  ieskaitot tuberkulozes  mikobaktērijas, t. sk. enterālo un parenterālo hepatīta vīrusiem ( t.sk. hepatīta A,B,C), HIV, poliomielīta, adenovīrusiem, entoravīrusiem,  rotavīrusiem, SARS vīrusiem, „putnu” gripa H5N1 vīrusiem, „cūku” gripa A/H1N1vīrusiem, cilvēka gripa, herpesa  vīrusiem un citiem virusiem, Candida un Trihofitona veida sēnēm.

Ekspozīcijas laiks 

Lietošanas pamācība:

Uzsmidzināt 1 – 2 reizes uz rokām un plaukstām vai iemērcēt pirkstu galus šķīdumā tā, lai šķidrumsiekļūst zem nagiem un atnadžiem. Pēc tam vienmērīgi ieberzēt palikušo šķīdumu uz pārējās roku virsmas, starp pirkstiem un ļaut tam nožūt.

Sastāvs:

Ethanol 16%, Isopropanol 12%, Alkylbenzyl Dimethylammonium Chlorides 1%, Aqua, Essential Oils, funkcionālās piedevas

Tilpums (ml):
1 L
Derīguma termiņš:
3 gadi
Artikuls:
044/1

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast