Mutes dobuma kopšana. «Albadent» zobu pastu pārskats

Daudzi iedzīvotāji zobu pastas iegādei pieiet nenopietni. Reti kurš pievērš uzmanību mutes dobuma higiēnas līdzekļa sastāvam, un vēl mazāk cilvēku, pērkot pastu, vēršas pēc konsultācijas pie speciālistiem. Turklāt jēdziens «laba zobu pasta» nav atkarīgs no cenas, reklāmas un pat no ražotāja, bet no tā, vai tā ir piemērota tieši jums.

Turpmāk mēs prezentējam jūsu uzmanībai ideālo produkciju mutes dobuma kopšanai –«Albadent» zīmola zobu pastas. Dabīgie komponenti, kuri veido pastu sastāvu, pasargā zobus no kariesa, stiprina emalju, no tīra aplikumu.

Ārstnieciski profilaktiskās zobu pastas

Zobakmens veidošanās profilakse ar firmas produkciju kļūs par vieglu un efektīvu procesu. Produkcija labi notīra zobu aplikumu, rada šķēršļus tā atkārtotai veidošanai, tādējādi pasargājot arī no zobakmens veidošanās. Tāpat sabalansētais sastāvs sekmē iekaisuma un smaganu asiņošanas mazināšanos, uztur minerālu balansu emaljas virsmā, profilaktiski pasargā no kariesa un smaganu saslimšanu attīstības.

Ārstnieciski profilaktiskie līdzekļi cīnās ar dažādām zobu saslimšanām:

Albadent zobu pastu pārskats

  • zobu jutīgums;
  • kariess;
  • nepatīkama smaka no mutes (gļotādas, smaganu iekaisuma rezultāts);
  • zobu aplikums;
  • neestētiska tumšāka emaljas krāsa.

Stiprinošās zobu pastas

Par galvenajām indikācijām emaljas stiprinošo zobu pastu lietošanai uzskata zobu emaljas plānumu un augstu zobu jutīgumu, kā arī laiku pēc aizplombēšanas (pēc stomatoloģiskajām procedūrām). Izņemot minētos gadījumus, pastu var lietot ārstnieciski profilaktiskajā nolūkā, ļaujot savlaicīgi atklāt nevēlamos simptomus un izvairīties no noteikto saslimšanu attīstības.

Pastu sastāvā ir kalcijs, fosfors, magnijs, kuru funkcija ir stiprināt emalju, kā arī novērst tajā minerālu trūkumu. Tāpat sastāvā mēdz būt iekļauti minerāli, kuri nodrošina labvēlīgo iedarbību jau pēc pirmās lietošanas reizes.

Kā lietot

Nelielu zobu pastas apjomu uzklājiet uz samitrinātiem zobu birstes sariem. Tīriet zobus 3 minūtes ar saudzīgām apļveida kustībām. Pēc tīrīšanas izspļaujiet zobu pastas pārpalikumus un izskalojiet mutes dobumu ar ūdeni. Līdzekli norīt nedrīkst! Izteiktāka efekta panākšanai varat lietot «Albadent» mutes skalojamos līdzekļus. Tīrīt zobus iesakām no rīta un vakarā.

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast