Medicīniskās zeķes un kompresijas zeķes – palīdzība kāju slimību ārstēšanā

Daba cilvēku ir ierīkojusi tā, lai visintensīvākā  fiziskā slodze būtu uz kājām. Turklāt, atkarībā no profesijas veida, slodze uz kājām ,var palielināties vairākas reizes. Ja Jums nav noslieces uz apakšējo ekstremitāšu slimībām, taču pavadāt lielāko laika daļu uz kājām, pastāvīgā slodze var izsaukt problēmas. Izeja ir vienkārša – izmantojiet medicīniskās zeķes un kompresijas zeķes kāju komfortam un noguruma samazināšanai.

Kāpēc ir vajadzīgas medicīniskās zeķes?

Reti kurš domā par to, ka pēdu ādas aprūpei ir jāpievērš vairāk uzmanības. Uz pēdām ir izvietotas zonas, kuras tā vai citādi ir saistītas ar citiem cilvēka orgāniem. Un, ja veselība netiks uzturēta, āda strādās ar pārslodzi, izvadot no organisma šlakvielas un toksīnus. Medicīniskās zeķes tiek izgatavotas no tehnoloģiskiem materiāliem un palīdzēs novērst problēmas, kuras saistītas ar hiperhidrozi un pēdu nogurumu. Tās var atšķirties pēc nozīmes:

  • Antibakteriālas (tai skaitā ar sudraba joniem) – paaugstinātas svīšanas un noslieces uz sēnīšu slimībām, gadījumos.
  • Bez gumijas, cilvēkiem, kuri cieš no cukura diabēta un vēnu varikozes.
  • Ar plakanām mīkstām vīlēm – jūtīgai ādai.

Priekšrocības

Medicīniskās zeķes atšķiras ar inovatīviem materiāliem, no kuriem tās tiek izgatavotas. Visi modeļi izpildīti no kokvilnas un jauktajiem audumiem, tiem piemīt augsta nodilumizturība un izturība pret deformāciju. Zeķes cieši, tai pat laikā mīksti, apņem kāju, nesaspiež to un stimulē asinsriti. Viena no galvenajām medicīnisko izstrādājumu priekšrocībām  ir tā, ka vizuāli tās ir identiskas standarta ikdienas zeķēm. To var uzskatīt par noteicošo kritēriju tiem cilvēkiem, kuri nevēlās savu saslimšanu padarīt redzamu citiem.

Sporta zeķes

Pēc analoģijas, rūpējoties par pēdām, tiek ražotas arī sporta zeķes tiem cilvēkiem, kuri pastāvīgi pievēršas aktīvajai atpūtai. Sporta treniņi, medības, makšķerēšana, braukšana ar velosipēdu un citas nodarbes prasa intensīvas kustības. Intensīvās slodzes var radīt problēmas, ja apģērbs neatbilst  higiēniskām prasībām. Lai slapjās kājas ātri nožūtu un netiktu pakļautas sēnīšu slimībām, sporta zeķes izgatavo no hipoalerģiskas sintētikas. Kvalitatīvām sporta zeķēm piemīt visas medicīnisko zeķu priekšrocības.

Kompresijas zeķes – nepieciešamība vai pārmērība?

Trikotāžas kompresijas izstrādājumi tiek izgatavoti tieši kāju slimību profilaksei un ārstēšanai. Slikta asinsrite izraisa tūsku, paplašinātas vēnas, trombu veidošanos. Lai to nepieļautu, personām, kurām ir nosliece uz asins sastrēgumiem apakšējās ekstremitātēs, tiek rekomendēts valkāt kompresijas trikotāžu.

Dažādas pakāpes kompresijas (saspiešanas) rezultātā, atjaunojas asinsrite un venozā attece. Visaugstākā kompresijas pakāpe atrodas potīšu rajonā un samazinās virzienā uz augšu. Šāds princips nosaka vienmērīgu, pareizu asins plūsmu – no apakšas uz augšu. Asinsrites uzlabošanai ir piemērotas kompresijas zeķes, kuras:

  • Masējot kājas novērš tūskas rašanos.
  • Samazina trombu veidošanās risku.
  • Neļauj vēnu sieniņām izstiepties un paplašināties.

Kompresijas zeķes izskatās kā parasti izstrādājumi un vizuāli neatšķiras no standarta zeķēm: ar blīvumu, pavedienu pinumu un krāsu rindas diapazonu. Tās tiek ražotas no ekoloģiski ērtiem audumiem, kājas tajās nesvīst un nejūt diskomfortu. Izstrādājumi tiek izgatavoti šādās kompresijasa pakāpēs: no I līdz III

  • I – venozās nepietiekamības sākuma stadijā.
  • II – nelielas hroniskās problēmas ar vēnām.
  • III – sarežģīta venozā nepietiekamība.

Pareizi izvēlēties nepieciešamo kompresijas pakāpi palīdzēs ārsts-flebologs. Kontrindikācijas kompresijas trikotāžas izmantošanai, ir tādas slimības, kā: cukura diabēts, artrīti, ādas slimības, sirds nepietiekamība un citas.

Kompresijas zeķes sportistiem

Ja Jūs nodarbojaties ar sportu, kompresijas trikotāžu nepieciešams valkāt koplikāciju profilaksei, kuras var parādīties sporta nodarbību dēļ. Sporta kompresijas zeķes ne tikai aizsargās kājas no paaugstinātajām slodzēm, bet arī palielinās izturību un veicinās pozitīvo rezultātu.

Piedāvājam iegādāties kvalitatīvas medicīniskās zeķes un kompresijas zeķes apakšējo ekstremitāšu slimību profilaksei un ārstēšanai. Mūsu kompānija ITLA.lv jau ceturtdaļgadsimtu veiksmīgi strādā skaistuma un veselības preču ražošanas nišā, priecējot klientus ar augsti tehnoloģiskiem izstrādājumiem.

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast