Profesionālie kosmētiskie līdzekļi matiem – saudzējoša un efektīva kopšana

Mati, tāpat kā seja, prasa regulāru kopšanu. Lai mati vienmēr būtu kupli, veselīgi un spīdīgi, tiek ražoti speciāli kosmētiskie līdzekļi matiem. Starp šiem kosmētiskiem līdzekļiem ir profesionālās kopšanas līnija. Ar ko profesionālā kosmētika atšķiras no standarta līdzekļiem, kurus ražo ikdienas izmantošanai?

Profesionālie kosmētiskie līdzekļi matiem – izmantojam mājas apstākļos

Daudzi patērētāji ļoti rezervēti izturas pret profesionālās kosmētikas iegādi, uzskatot, ka to jāizmanto tikai salonos. Protams, pieredzējušo frizieru, kosmetologu un stilistu rokās arī rezultāts būs daudz efektīvāks, bet pats efekts – ilgstrošāks. Tomēr, profesionālos kosmētiskos līdzekļus matiem var veiksmīgi izmantot mājas apstākļos, ietaupot uz dārgo salonu procedūru rēķina.

Kāpēc kosmētika tiek saukta par profesionālo?

Kosmētiskajos līdzekļos, kuri speciāli ir radīti maksimālo rezultātu sasniegšanai, līdzekļa koncentrācija ir augstāka, nekā preparātos mājas izmantošanai. Tāpēc iegādājoties:

  • Šampūnus.
  • Balzāmus.
  • Matu serumu.
  • Lakas un sprejus.
  • Kondicionierus,

un citus kopšanas līdzekļus, svarīgi ir pareizi izrēķināt uzklāšanas dozu matiem, lai procedūra dotu tikai pozitīvu rezultātu. Ja Jūs pareizi izmantosiet profesionālo kosmētiku, jau pēc dažām izmantošanas reizēm ieraudzīsiet pozitīvo rezultātu.

Profesionālo kosmētisko līdzekļu matiem priekšrocības

Profesionālā kosmētika tiek radīta daudzu laboratorisko pētījumu rezultātā. Kosmetologi vispirms pārdomāti izstrādā formulu, pēc tam nodarbojas ar kosmētisko līniju praktiskiem izmēģinājumiem. Tikai tad, kad efektivitāte būs apstiprināta klīniski – preparāti tiks nodoti ražošanai tirgum. Atpazīstamie skaistumkopšanas zīmoli izmanto ražošanā tikai ekoloģiskas izejvielas. Tāpat skaistuma industrijas zīmoli cenšas izmantot dabīgos ingredientus, kurus gadsimtiem ilgi uzskatīja par tās vai citas problēmas panaceju.

Dažus profesionālo līdzekļu veidus var izmantot tikpat bieži, kā parastos preparātus. Detalizēti visos jautājumos par kosmētiskiem līdzekļiem matiem, Jūs konsultēs mūsu kompānijas ITLA.LV menedžeri

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast