Kosmētika – zinātne par skaistumu un pilnību

Mēdz teikt, - spriež „pēc apģērba”. Šo izteicienu gribētos precizēt: ticamāk, pēc ārienes. Jo sevišķi sievietes, vērtējot savas sāncenses. Ko nozīmē – novērtēt ārējo izskatu? Tas nozīmē, ievērot koptu ārieni, skaistumu gludu ādu, sakoptus matus un tikai pēc tam pievērst uzmanību apģērbam. Skaistumu un gludu ādu mums palīdz iegūt kosmētika.

Kosmētika – zinātne par to, kā kopt un pilnveidot savu ārieni. Visa kosmētika kopumā ir iedalāma trijās lielās grupās: selektīvā kosmētika (tā ir Premium klases kosmētika), kosmētika MASS MARKET (pati lielāka kosmētikas klase) un ārstnieciskā (aktīvā kosmētika).

Šai zinātnei piemīt liela nozīme mūsu dzīvē. Jo tieši tā ļauj justies pārliecinoši un ērti. Kosmētika dāvā pārliecību, ļaujot justies neatvairāmai, un palīdz atrisināt daudzus jautājumus. Jo veiksmīga un par saviem spēkiem pārliecināta sieviete atrisina jebkuras problēmas.

Vēl 19. gadsimtā attiecībā pret kosmētisko līdzekļu pielietojumu bija formējusies zinātniska pieeja. Tā balstījās uz to, ka ādas saslimšanu gadījumos ir jāizmanto ārstnieciskā kosmētika. Obligāti veicama ādas slimību profilakse un ārstēšana. Ir jākopj seja, mati, ķermenis, izmantojot speciālus kosmētiskos līdzekļus.

Senatnē skaistules no visdažādākajām valstīm izmantoja visdažādākos līdzekļus, lai saglabātu un vairotu savu skaistumu – ar antimona palīdzību uzacis padarīja melnākas, mazgājās pienā un zāļu novārījumos. Interesanti, ka pašlaik, kad kosmētisko līdzekļu izstrādāšanā tiek pielietotas jaunākās tehnoloģijas, ražotāji ir sākuši bieži vien atgriezties pie senajām kopšanas metodēm. Un nekas tik lielā mērā nepiesaista skaistules sirdi, kā atgādinājums par kāda kopšanas līdzekļa sastāvā esošajiem dabiskas izcelsmes komponentiem.

Ļoti augstu tiek vērtēta minerālu kosmētika, kosmētiskie līdzekļi, kuru sastāvā ir dažādas eļļas un augu komponenti.

Bez tam, mūsdienās tiek pilnveidoti kosmētisko līdzekļu virzīšanas veidi. Piemēram, ja agrāk kādas kosmētikas iegāde caur Internetu bija īsta eksotika, tad tagad tas ir viens no populārākajiem kosmētikas iegādes veidiem. Jo tas rada iespēju izvēlēties piemērotu preci, izpētīt tās īpašības, apspriest produkcijas kvalitāti forumos un pasūtīt tikai Jums nepieciešamos produktus.

Mūsu kompānija ITLA.LV par savu mērķi izvirza - pasauli padarīt brīnišķīgāku. Mēs dāvājam cilvēkiem skaistumu un veselību, un nav cita labāka un cēlāka mērķa par šo. Mēs piedāvājam augstas kvalitātes preces par saprātīgām cenām, kuras spēs vērst sievietes vēl skaistākas un pievilcīgākas.

Labākā cena pie mums, Maskavas 244, Rīga

 

 

 

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast