Kompakti roku dezinfekcijas līdzekļi – ērta izmantošana, patīkams sastāvs

Šobrīd roku dezinfekcijas līdzekļi tiek pārdoti it visur – no supermārketiem līdz nelieliem profilajiem veikaliņiem, kuri tirgo ziedus vai sadzīves remonta aksesuārus.

Dezinfekcijas līdzekļu pieprasījuma pieaugums provocē mazefektīvu preparātu parādīšanos, kuru iedarbība uz kaitīgajām baktērijām un infekciju ierosinātājiem ir visai nosacīta. Šādi līdzekļi ir tikpat efektīvi, kā parastās ziepes. Rūpējoties, lai roku dezinfekcija būtu profesionāla, jāiegādājas atpazīstamu ražotāju preparātus, kuri ir paplašinājuši sortimentu, piedāvājot jaunumus – kompaktas tūbiņas un flakoniņus, kas paredzēti dāmu somiņām un automobiļa cimdu nodalījumam.

Pievērsiet savu uzmanību dezinficējošam roku gēlam Biofresh Protect. Viena no 50 mg tūbiņas priekšrocībām – kompakts fasējums. Gēls aizņem ļoti maz vietas, ir cieši noslēgts, neiztek, nenotraipa apģērbu un somiņu. To var izmantot it visur, kur nav iespējams izmantot ziepes un ūdeni. Vēl vairāk – lai apstrādātu rokas ar gēlu, nevajadzēs mitrās salvetes: noņemt līdzekli no ādas nav vajadzības. Pietiek vien izspiest uz plaukstas vai tās virspuses pāris pilienus un vienmērīgi uzklāt uz plaukstām, starp pirkstiem un zem nagiem. Nepieciešamības gadījumā uzklājiet gēlu uz ādas virsmas līdz elkonim.

Pec dažiem mirkļiem līdzeklis nožūs, atstājot uz ādas patīkamu rožu aromātu: viens no līdzekļa komponentiem ir rožūdens.

Kompaktais roku gēls Biofresh Protect – aktīvs dezinficējošs līdzeklis

Daudzi kosmetologi ir pret preparātu izmantošanu uz spirta bāzes – roku dezinfekcijai. Iemesls – spirta postošā iedarbība uz ādas augšējo slāņu šūnām un mīkstajiem audiem.

Spirts patiešām sausina ādu, taču gēla Biofresh Protect viens no komponentiem ir 62% etanols. Šis saudzējošais spirtu saturošais līdzeklis uz etilēnglikola bāzes – ir skābekli saturošs organisks savienojums. Pat intensīvi apstrādājot roku ādu ar gēlu, piemēram, ar intervālu 20-30 minūtes, sastāvs neradīs negatīvu iedarbību, tai skaitā, pateicoties citu sastāvdaļu līdzsvarotajam ārstnieciskajamefektam: sudrabam un rožūdenim.

Kāpēc sudraba ūdens ietilpst dezinfekcijas līdzekļu sastāvā

Saskaņā ar virusologu pētījumiem, sudraba ūdens praktiski momentāli kupē vairāk nekā 650 veidu baktēriju, vīrusu un sēnīšu vairošanos. Viena no sudraba ūdens īpašībām – iespēja ātri novērst skābekļa piekļuvi kaitīgo mikoorganismu šūnām. Baktērijas nav spējīgas adaptēties sudraba ūdens iedarbībai un tāpēc iet bojā.

Sudraba ūdens antiseptiskās un pretiekaisuma īpašības, kuras nodrošina ādas pH līmeņa līdzsvaru, veiksmīgi izmanto mediķi un kosmetologi: kā ārstēšanai, tā arī dezinfekcijai.

Sudraba ūdens – ir bezkrāsas caurspīdīgs šķidrums, kuram nav smaržas. Tā aktīvais komponents – sudraba joni, kuru koncentrācija sasniedz 200mg/l.

Sudraba ūdens tradicionālā pielietošanas sfēra – izmantošana kompresēs, skalošanā un pilināšanā, kaulu , muskuļu, limfātisko iekaisumu, acu, deguna slimību, angīnas, gripas ārstēšanai. Sudraba ūdeni izmanto kuņģa-zarnu trakta saslimšanas gadījumos, ādas infekciju bojājumos:  piņņu, herpess infekciju, sēnīšu perēkļu uz kāju pirkstiem gadījumos.

Ja ir jāizvēlās roku dezinfekcijas līdzekļi, noteikti izpētiet uz etiķetes norādīto sastāvu. Ja komponentu sastāvā ir sudraba ūdens, tas norāda, ka Jūsu priekšā ir tik tiešām efektīvs preparāts – efektīvai dezinfekcijai.

Dezinfekcijas līdzekļi ar rožūdeni

Rožūdens iedarbība uz ādas augšējo slāņu šūnām un mīkstajiem audiem ir trīskārša: pretiekaisuma, pretalerģiska, nomierinoša iedarbība. Īpaši vērtīga ir dabiskā līdzekļa īpašība tonizēt un mitrināt sevišķi jūtīgu ādu.

Rožūdeni var izmantot kā patstāvīgu līdzekli sejas ādas un ķermeņa kopšanai. Šis produkts ir aktīvai ikdienas pielietošanai, kuru var izmantot kā bāzi tonizējošām maskām.

Rožūdens īpašības:

  • Aktīva epidermas mitrināšana.
  • Antiseptiska iedarbība.
  • Smalku sejas grumbiņu tīkla novēršana.
  • Mitruma zuduma samazināšana karstā laikā.
  • Noguruma noņemšana pēc fiziskām slodzēm.
  • Asinsrites aktivizēšana.
  • Vecuma asinvadu nostiprināšana.

Rožu hidrolāts samazina sausinošo spirta iedarbību līdz nullei. Roku dezinfekcijas gēls Biofresh Protect ir optimāla antiseptiska formula intensīvai lietošanai.

Ekonomisks līdzekļa patēriņš ļauj ietaupīt uz dezinfekcijas līdzekļa iegādes rēķina, garantējot noturīgu antibakteriālo aizsardzību.

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast