Kā izvēlēties kāju kopšanas līdzekļus?

Par kāju kopšanas nepieciešamību

Neviena ķermeņa daļa nedrīkst palikt bez vajadzīgās uzmanības. Ja Jūs sev periodiski liekat sejas maksas vai sagatavojat vanniņas rokām, tad nevajadzētu piemirst arī par kāju krēmu. Nav jāgaida, kamēr kāju āda kļūs sausa, parādīsies plaisas, tulznas un staigāšanas rezultātā gūti sacietējumi. Kājas ir jākopj jau šodien, jo rītā, kad Jūs uzvilksiet kurpes ar augstiem papēžiem, neērtus apavus vai sāksiet strādāt līdz spēku izsīkumam, tās Jums atmaksās ar savu pateicību – kājas nesāpēs un nejutīs nogurumu.

Līdzekļi kājām ir pieejami ļoti plašā asortimentā, kā apliecina kompānijas „ITLA.LV” speciālisti, to izvēle ir ļoti daudzveidīga. Pārdošanā – jebkurā aptiekā, mūsdienu tirdzniecības centrā vai nelielā kosmētikas līdzekļu vai sadzīves ķīmijas tirdzniecības veikaliņā Jūs varat sameklēt visdažādākos krēmus, losjonus, talkus un pulverus, smidzināmus līdzekļus un abrazīvos līdzekļus, kā arī mīkstinošus, nogludinošus, antibakteriālus līdzekļus. Nenāktu par ļaunu arī spēt orientēties visā piedāvājumu daudzveidībā, lai zinātu, kam piešķirt priekšroku, bet kam labāk mest līkumu.

Kā izvēlēties līdzekļus kājām?

Kāju krēms vai kāds cits līdzeklis ir jāizvēlas, vadoties pēc tā, kādu rezultātu Jūs cerat gūt. Padomājiet, ko Jūs īsti vēlaties: mīkstināt kāju ādu vai novērst plaisas? Atbrīvoties no vecām tulznām vai nepatīkamas smakas?

Ja Jūsu plāni ietver kāda universāla līdzekļa iegādi, tad kāju krēmam ir jāpiemīt vairākām noderīgām īpašībām. Tam ir jābūt:

  • antibakteriālam;
  • pretiekaisuma;
  • atsvaidzinošam;
  • brūces dziedējošam;
  • efektīvam sēnīšu apkarotājam;
  • jānovērš ādas lobīšanās.

Kompānijas „ITLA.LV” eksperti iesaka: ja Jūs esat pamanījuši nepatīkamas smakas veidošanos, izvēlieties sev piemērotāko kāju atsvaidzinātāju. Ja Jūs pēdējā laikā aizvien biežāk ievērojat, ka kāju āda kļūst sausa, tad šajā gadījumā noderīgs būs mīkstinošs līdzeklis kājām – tas, kas konkrētajā brīdī patiešām vajadzīgs. Bet ja Jums savā darba vietā ir patstāvīgi jāatrodas kājās, kāju krēms Jums būs īpaši noderīgs, tas novērsīs nogurumu un uzlabos asinsriti.

Izvēlamies kāju atsvaidzinātāju

Ideālā variantā kāju atsvaidzināšanas līdzeklim ir jāpiemīt visām iepriekš minētajām īpašībām. Taču, ja Jūs vēlaties iegādāties līdzekli, kas novērsīs nepatīkamu aromātu, ieteicamāk izvēlēties krēmus, kuri satur atsvaidzinošas iedarbības eļļas – mentola, piparmētru, tējas koka eļļu u.c.

Bez tam, krēma iedarbībai jānodrošina kāju atvēsināšana un sausināšana, kā arī efektīvi jācīnās ar mikrobiem. Pareizi izvēlēts atsvaidzinātājs sekmēs svīšanas mazināšanos un novērsīs nepatīkamos aromātus.

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast