Attīrīšana – svarīgs etaps ādas kopšanā

Attīrīšana, barošana, mitrināšana – ādas kopšanas galvenie postulāti. Skaistuma industrijas zīmoli sacenšas savā starpā, radot kosmētikas sejai un rokām kompleksās līnijas, ar turpmāko katra līdzekļa pielietošanu un uzklāšanu. Taču, ir patērētāji, kuri izmanto krēmus sejai, neņemot vērā pareizu attīrīšanu.

Kāpēc ir pareizi jāattīra sejas un ķermeņa āda?

Lai attīrītu ādu, var nomazgāt to ar ziepēm. Taču šādai procedūrai nepieciešamas ir nevis tualetes ziepes, bet gan produkts, kurš radīts speciālai attīrīšanai. Parastās ziepes satur sārmus, kuri noved pie epidermas atūdeņošanās. Atūdeņojusies āda paliek sausa, savilkta, sarkana un sāk lobīties. Tāpēc attīrīšanai nepieciešams izmantot speciālus preparātus, kurus izvēlās atbilstoši ādas tipam.

Rūpējoties par seju un kaklu, neaizmirstiet par rokām. Rokām, tāpat kā sejai ir nosliece uz vecuma izmaiņām. Kosmētiskie līdzekļi rokām iekļauj sevī līdzekļus, to saudzīgai attīrīšanai.

Izvēlamies attīrīšanas līdzekļus

Vispopulārākie līdzekļi, kurus ietver kosmētiskie līdzekļi ķermenim, rokām un sejai ir:

  • Putas.
  • Gēli.
  • Eļļas.
  • Micelārais ūdens.

Putas iedarbojas vismaigāk, nodrošinot dziļu attīrīšanu un pīlingu. Šādi kosmētiskie līdzekļi viegli nomazgājas ar ūdeni, bet standarta iepakojuma pietiks ilgam laikam. Gēlus labāk izmantot ādai, kurai ir nosliece veidot pinnes. Tiem ir nomierinošs efekts, poras savelkās un izzūd kairinājums. Sausas ādas īpašniecēm labi derēs attīrošās eļļas – pēc to izmantošanas āda kļūst zīdaina un mitra. Bet micelārais ūdens tiek uzskatīts par vislabāko grima noņemšanai, pat visizturīgākā.

Vai ir jānomazgā attīrīšanas līdzekļi?

Attīrošās putas un gēli efektīvi izpilda savas funkcijas, taču pēc izmantošanas, to atlikumus nepieciešams noņemt. Tonizējošie preparāti palīdzēs ātri tikt galā ar šo uzdevumu, sagatavojot seju tālākai kosmētikas uzklāšanai – serumiem un krēmiem.

Mūsu kompānijas ITLA.LV profesionālās kosmētikas sejai, rokām un ķermenim sērijās, Jūs vienmēr varēsiet izvēlēties pilnu kopšanas līdzekļu komplektu, kuri nepieciešami Jūsu ādas tipam.

Mūsu veikals-noliktava

Maskavas iela 250, Rīga, Latvija

Kā mūs atrast